11.22.63 izle

11.22.63 1.Sezon 8.Bölüm izle

The Day in Question

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Mls4

nedensizce ilk bölümü izleyip ara verdiğim bir diziydi ama iyi ki yeniden izledim diyorum, böyle bir sonu gerçekten beklemiyordum

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
ah sadie... keşke jake ile birlikte mutlu sona ulaşsaydınız, jake'in tekrar gelip de elini tuttuğu yerde kalbimi bıraktım gerçekten, çok duygusal bir sahneydi ve james franco birçok sahnede olduğu gibi bakışlarıyla beni mahvetti... jake resmen 3 yıl ne zorluklarla geçmişin ve işleriyle uğraştı ama bazı şeyler olması gerektiği gibi kalmalıymış demek ki :(
başlarda bazı kısımlarda sıkılsam da mükemmel bir dizi ve mükemmel bir sondu, you shouldn't be here denildi ama iyi ki izledim be :)))

7694

çok güzel, çok kaliteli, çok duygusal ...

noidea

Someone you knew in another life... (bu bana Lost'tan Desmond'ı hatırlattı.) Güzeldi, finali de tatmin edici buldum.

Bilig

Stephen King'in nasıl bir yazar olduğunu anlıyorum ama anlatmayı deneyebilirim sadece. Sanki... Gizemin normalimiz olduğu bir durumdan hareketle kurguyu ve insani bir şekilde duyguları hissedebilmemizi sağlıyor. Bize saçmalık gibi gelen ve mantıksal bağlantıyı kuramadığımız durumun kendisi değil de kurgu önemli, anlamlı olan. Gizem ise bir fırlatma rampası oluyor mükemmel hikaye için.

Bu hikâye kahramanımız açısından baktığımızda üzüyor ve nerden çıktığı belli olmayan bir tavşan deliğinden olay nerelere varıyor mesela. The Shiningde de bunun farklı bir versiyonu. İkisininde aynı elden çıktığı hemen anlaşılıyor bu mantıkla.

II RaM5Es

Bölümün bitiş jeneriğinde Madrigal - Seni Dert Etmeler çalmasını bekledim. Yakışırdı.

bckaa

ağlattı sonu... çok güzeldi kitabınıda okumak istiyorum hemenn

Taco

Böyle bir hikayenin böyle bir final sahnesiyle bitmesi akıl alır gibi değil harika Bu dizi için söylenecek tek bir şey var: Elin gavuru nasıl yapıyor :DD Thanks Stephen King...

ddlays

Haaarika bi diziydi, asla sıkmadan dolu dolu izlettirdi kendini. Finali de muhteşemdi, unutulmayan finallerden biri olacak benim için.

Tekrar tanışmaktaktan vazgeçtiği sahne de çok acıklı ve hoştu. Resmen sevdiği kadın ellerinden ölüm olmadan kayıp gitti ama ne kadar olgunlukla, derin bakışlarla bakıyodu :(
someone you knew in another life...

qedi

kaliteli dizi, kaliteli final

Cihangir Tepeli

Gözyaşım pıt

Armstor

Kesinlikle mükemmel bir final .Zaten zamanında bir günde bitirmiştim ve o kadar etkilemişti ki beni sonu anlatamam size.Hele o malum sahneyi halan instaram'da postlarda falan görünce duygulanırım.Neyse mükemmel mini dizi ve mükemmel final diyip susuyorum:)

edalexdesouza

bittiğine üzüldüm

Abuzer Kömürcü

Boğazım düğümlendi ya, efsaneydi. Kısa ama öz harika bir diziydi. James Franco abiyi zaten severim, burada da çok iyi iş çıkarmış. Sadie, izlediğim dizi ve filmlerde gördüğüm en güzel karakterdi kesinlikle. Oyunculuklar çok iyi, hikaye çok iyi, diyaloglar çok iyi ve böyle olunca da bir çırpıda bitireceğiniz bu harika dizi ortaya çıkıyor. Çok duymuştum ancak fırsat bugüneymiş. İyi ki izlemişim. Derinden etkiledi. İnsanın kalbine dokunan bu iş için teşekkürler.

Flzfbrk

Harika bir yapım ve harika bir son. Yemin ediyorum ağlamamamk için kendimi zor tutuyorum...

meehmett

Vallaha efsaneydi ya. kitabini okuyan arkadaşım hiç beklemediğin gibi biticek diyordu öylede oldu. harbiden şaşırttı. bende yorumdakiler gibi duygulandım ister istemez.

Harry'ninde hiç yüzü gülmedi şu dizide çok iyi bi adamdi oysa. James Franco'nun oyunculuğunu konuşmaya bile gerek yok. "you shouldn't be here" diyen abimiz galiba işleri düzeltmek için çok uğraştı ve döngüde kaldı Jake'de böyle devam etseydi oda aynısını yaşıyacaktı ama yaşamadı. kitabınıda okumak isterim ama yazar Stephen King olunca malum sayfa sayıları uzun oluyor. Uzun lafın kısası çok güzel bir finaldi.

NCabidin

Başladım ve hiç ara vermeden bitirdim. Harika bir diziydi.

Wesbtastic Person

Tarih, bilim-kurgu, aşk, drama, macera ve heyecan hepsini bulunduran tek kelime ile mükemmel olan bir mini diziydi.

Al'in dediği gibi JFK'yi kurtarınca her şey daha iyi olmayacakmış demek ki her zaman geçmişte olan olaylara takılıp hayıflanmaya gerek yok. Harry çok iyi bir adam hiç bir olasılıkta yüzünün gülmemesi üzücü. Dizinin başından beri " you shouldn't be here." diyen adam harbiden tecrübeymiş yani Jake de az daha döngüye kapılacaktı ama kapılmadı. Sondaki dans sahnesi aşırı iyiydi aşırı duygulandırdı. James Franco'nun oyunculuğunu övmeye gerek yok zaten. Keşke Sadie ile yaşayabildikleri bir ütopya şeklinde sona erseydi. Fakat yine de çok iyi finaldi.

Joker7

İlk defa izledim. Efsaneymiş.

albedo31

👌 efsane 👌

GökyüZüü

Ahhhh Jake dizi boyunca o derin bakışlarını unutamayacağım.. Çok güzel diziydi yahu.. Bazen bu tarz soruları hep sorarlar. Bir şeyleri değiştirmek ister miydin diye? Aslında bunun insanoğluna verilmemiş ne güzel bir nimet olduğunu anlatan bir diziydi bence. Her şey akışında ne güzel aslında :) Kader diyoruz biz buna :) Şu sözde bu dizi için bence 'her şey olacağına varır'.. :)

BlackWidow1

bitirdiğim her dizi hakkında yorum yapmak zorundaymışım gibi geliyor 7 puanlık bir dizi benim için benim pek tarzım değil ama gerçekten hoş bir dizi geçmişte yaşanan herşey yaşanmalıydı....

Fatmmaguul

Çok merak edip başladığım bir diziydi ve iyi ki de başlamışım. Dizinin konusunu diğer dizilerden çok farklı ve etkileyici. Vee tabii ki o muhteşem son o kadar güzel bitti ki duygulanmamak mümkün değildi.

90turk

Dizyi sevdim herkese tavsiye ederim. Konuyu 5-6 sezon uzatmadan, başka diziler gibi saçmalamadan, araya cinsel sapkınlıları sokuşturup kendileini iğrendirmeden tadında bırakmışlar.

seyhannburak

Kendime sürekli şunu sorup durdum acaba havaya ateş etse silah bozulurmuydu (büyük ihtimalle) ama ben olsam denerdim. Güzel sondu

Kamil89

Çok güzel bir dizi ve sezon finaliydi. Resmen sonlara doğru herkesin dediği gibi ağlamamak için kendimi zor tuttum. Konusu çok iyi bir diziydi. Kostüm ve mekanlar çok gerçekçi. Oyuncuların performansı üst düzeydi. James Franco'nun hafızalara kazınacak Jake Amberson (Epping) karakteri gönüllere taht kurdu. Sadie'de en sevdiğim kadın karakterler arasında yerini aldı. Dizi aslında insanı öğütler gibi bitti. Geçmişi değiştirmeye çalışmamak ve geçmişi geçmişte bırakıp geleceğe bakmamız gerektiğini söyler gibiydi. Dizi favori dizilerim arasında yerini aldı.

Tufan

Her anlamda ve türde muhteşem bir diziydi. Emeği geçen ve izlememize vesile olan herkese teşekkürler..

Tolgaajakn

çok duygusal harika bir diziydi

kadirziyaa

Diziye yakışır final bölümü olduğunu düşünüyorum. Jake'in sorgulandığı sahne güzeldi. Jake'in özellikle Sadie'nin hayalini gördüğü sahne, zamanın durduğu anlardan biriydi. Geçmişi değiştirmek, geleceğe iyi bir şekilde etki etmiyor demek ki. Sadie ile birlikte duyguları zirveye çıkaran şık bir veda sahnesi çok yakışmıştı.

ILESM

Dizi resmen ağzıma sıçtı. Çok üzüldüm bittiğine

sadie ve jack birlikte yaşlansalardı bari ya... jfk kurtuldugunda daha iyi bir amerika olması gerekirdi sanki orası boşluk olmuş aktarılmamış pek.

Wheeze

Sadie yi görmeye gittiği sahnede tüylerim diken diken oldu, listemde rahatlıkla 2.ci sıraya girer.

busragokce

Sadie'yi gördügü sahneyle kendimi daha fazla tutamadım. Çok güzel bir dizi

Freelancer

Kalbim paramparça şu an.

beemotha

Harry, dünya daha güzel bir yer oldu mu diyen Jake'e çok güzel dedi "hayatı hiç tanımıyorsun" ve Sadie ne tatlısın ya çok buruk bitti sonunuz. Harika bir mini diziydi.

L2P KhaFA

lafın bittiği yerdeyiz off off izlediğim en harika mini dizi olabilir. oyunculuk kurgu çekim kalitesi her şeyiyle mi dört dörtlük olabilir. lafa gerek yok anlatılmaz yaşanır tarzda harikadan öte bir eser olmuş. emeği geçen herkese teşekkürlerrrr.

L-Morningstar

abi çok duygusal bitti yaa

Jesse Pinkmann

Çok iyiydi bee çok etkilendim tüylerim diken diken oldu

Pulsar

Tek kelimeyle harika.

ugurgur

Çok iyi bir diziydi fakat,

nedense sonunu beğenmedim. beklentim JFK'nin kurtulduktan sonra iyi bir gelecek olması, sadie ve jake'in 2016'ya gidip evlenmesiydi. ya da en azından 1960'da jfk kurtulmadan evlenebilirlerdi.

Maniac

Dizi, gerek oyunculuk olsun gerekse senaryo olsun tek kelimeyle '' HARİKA ''.

marsınıız

çok çok güzel bir diziydi. Gözyaşlarımla veda ediyorum kendine iyi bak Jack Amberson :(

Cihan Eren

Gördüğüm en iyi final olabilir bu efsaneydi gerçekten

Ayberktino

sonda hüngür hüngür ağladımm

RafetOmer

Güzel olan her şey mi biter, anladığım kadarıyla bazıları bitiyormuş ama güzel olan her şeyin bitmeyeceğini biliyorum, güzel olan her şey bitmeyecek...

galadriel

mükemmel bir detay...

miss535B

Sanki bir kitap okumuş başka diyarlara gitmiş, kitap bitince gerçek hayata dönüp üzülmüş gibiyim. Film de böyleydi James Franco bir kitap okudu kayboldu mutlu oldu, sonra gözlerini açmak zorunda kaldı. Aralıksız izledim geç kaldığım için pişman oldum. Sonu çok müthişti, ee zaten JJ Abrams ve Stephen King ikilisinden de bu kalite beklenirdi, valla helal olsun adamlar zeka ürünü çıkarıyor! Teşekkürler sezonlukdizi.

Rabiscell

Bu kadar çabuk biteceğini ve üzüleceğimi düşünmezdim. Çok çok güzel bir diziydi

Tardis

Sezonlarca izlediğim hiçbir dizi bana şu 8 bölümlük dizinin verdiği tadı veremedi. Kendini sıkmak yetmiyor, o gözyaşı en sonda bir şekilde düşüyor..

afitapcan

Çok güzeldi. ispanyol yapımı "if i hadn't met you" "Si no t'hagués conegut" dizisi de benzer kalitede, güzel bir dizi. Kaçırmayın https://sezonlukdizi.org/diziler/si-no-thagues-conegut.html

Lucıfer a devıl

ı am sadie ı know uff ne kadar LEGEND neyse BUM BUM

Lucıfer a devıl

ilk yarım saat hersey jake'ın ustune kalcak zanneddım de jake de bos adam degılmıs neyse BUM BUM

koca kafa

mükemmel..

giacarangi

07.05'te "REDRUM" detayı hoş olmuş. Stephen King'in 1977'de yayımlanan romanı The Shining'de Danny'nin yazdığı yazı. Okunuşu red room (kırmızı oda) ile aynı da olsa aslında cinayet anlamına gelen "murder" kelimesinin tersten yazılmış hali. Olaylar da zaten Danny'nin annesinin yazıyı aynada okumasından sonra gelişir. Kitabın 80 yapımı Stanley Kubrick imzalı uyarlamasında da yazıyı aynı bu şekilde, bir R tersten yazılmış olarak, görebilirsiniz. İzlemeyenlere izlemesini şiddetle tavsiye ederim.

kayem26

Güzel diziydi. James Franco var diue başladım. Hiç pişman olmadım.

AHoleinTheWorld

Stephen King ve J.J. Abrams'a zaten laf yok. Dizi her şeyiyle muhteşem olmuş. Oyunculuklar,kıyafetler... "Dönem dizisi" olarak beni hiç bilmediğim bir yere götürdü ve orada bıraktı.

Jack ve Sadie siz benim başka bir hayattan tanıdığım en güzel insanlar olarak kalacaksınız...

AEBlack

Sadie ne güzel bi kadınsın sen be.

talha266741

ağlattı ya, 2 günde bitirdim diziyi, yorumlara bakıyorum en son 2017 de yazılmış, yani geçmişte :) güzel diziydi...

yidrauhl

Ağlamaktan gözlerim şişti. Ama çokta sinirlendim neden Kennedy kurtuldu diye ortalık mahşer gününe dönüyor, ulan niye mutlu sonla bitmiyor. Ya da bare sıfırladın Sadie'nin elini neden bırakıyorsun kız araba binip son kez gülünce içim parçalandı kafayı yicem aq. Kusura bakmayın..

sleepless

Muhteşem bir serüvendi, hiç bitmesin dediğimiz ama bütün güzel şeyler gibi hemen biten bir dizi oldu. Sezonluk diziye, çeviri yapanlara ve de emeği geçen herkese teşekkür ederim.

CKA007

Çok güzel bir hikaye, çok güzel bir şekilde anlatılmış. Mini dizi olmasına rağmen cidden harika bir iş çıkartmışlar. Harika olmuş

Molahonkey

Mükemmel bir sondu. Gözyaşlarımı tutamadım :( İnsan hiç bitmesin istiyor

ImAwesome

aga beee bugün de senin için yakıyorum epping reis

herteldencalanadam

BİR DİZİ ANCAK BU KADAR GÜZEL FINAL YAPABILIRDI DIYORUM. BAŞTAN SONA MÜKEMMEL BİR DİZİ HELAL OLSUN

utkuspace

Son sahnelerinde öyle bir etkilediki gözyaşı dökerek izledigim en iyi mini diziye veda ediyorum..

arslan

Sarah Gadon, J.J. Abrahams, Stephen King, James Franco... Başka bir şey demeye gerek var mı?

ysari

tek kelimeyle muhteşem...

mubuan

Dizide bizim oğlan her şeyi düzeltmek için tekrar geçmişe gittiğinde orada kendisiyle karşılaşması gerekmez mi? Şöyle ki: Geçmişe bu seferki dönüş amacı Kenedy suikastinin engellenmesini engellemek. Yani Kennedy suikastinin gerçekleşmesindeki engelleri kaldırmak. Yani kendisinin ve kız arkadaşının Lee'ye engel olmasını engellemek. Bu durumda kendisiyle yüzleşmesi ve kendisini ikna etmesi gerekmiyor mu? Dizide ya da kitapta bu paradox üzerinde durulmamış.

bahtsızbedevi

Bu meczup adam sürekli aynı döngü hep aynı şekilde bitiyor demişti. E Epping'in döngüsü aynı şekilde bitmedi nasıl oldu bu? Adam kızını kurtaramıyor bizimki Kenndy i kurtarıyor. Adam kızını yeteri kadar çaba sarf etmediği için mi kurtaramıyor? Meczup kendine hakim olamadığı için sürekli aynı şeyi yaşıyor ama bizimkisi onun gibi yapmadı döngüden çıktı, doğru mudur?

talih12

size bişiy deyim mi diziyi aralıksız olarak izledim ve harikaydı keşke 8 saatte bitirmeseydim deim şimdi ama varya mükemmel olmuş adamın 3 yılı gitti ama harika son :D kesinlikle izlenilmeli bu arada sanırım diziyi daha önce bi kaç bölümünü izlemiştim neden devam etmemişim bu diziye anlayamadım

Gogolun Paltosu

Bazen bi diziyi bitirdigimde cok garip hissederim. Yine aynisi oldu. Resmen icime öküz oturdu. Müthişşş bi dizi izlemeden ölmeyin. Ayrica, (Diziyi bitirmeden kesinlikle okumayin spoiler'ı)

1.Bölümde 32:55 te Sadie ve kuzenleri arkada yemek yio ayni restoranda. Dizi muthis degilmi ya.

yunusemre44

Final sahnesi, benim gibi odun bir adamı bile duygulandırdı ve gözlerim dolu hafiften. oyuncuları, yönetmeni ve stephen king abimizi tebrik ediyorum. EFSANE!!!

Umutcann

Çok klas bir diziydi . İzlediğim en iyi mini dizidir . Kitabınıda alıp rafıma koymazsam rahat edemem bu saatten sonra :) James Franco muazzam oynamış . Söylenicek çok şey var ama ne desem yetmez .

btuna

Şu anda bu mükemmel diziyi bitirdim ve gerçekten beni derinden etkiledi bazen kendimi dizi izlerken dizide ki dünyaya kapılıp gidiyorum bu dizide onlardan biriydi.

MrQueen

Kenndy bahane ) Amberson ve sadie şahane.. Çok etkileyici bir dizi olmuş.

piro

güzel sondu

Atkk

Çok güzel bi mini diziydi gerçekten. 1 günde bitirdim :) Bu bölüm en güzel bölümdü. Son saniyeleri saya saya bitirdim içim acıdı :) sadie dunhill çok güzelsin bu arada canım :)

sebatsiz

göz kamaştırıcı bir yapım :)

asmsnck

kesinlikle hayatımda izlediğim en iyi dizilerden biriydi

riçırtgir

Şu zamana kadar çok fazla dizi izledim ama ruhuma dokunan ve sonunda göz yaşlarıma engel olamadığım enfes ötesi bir diziydi. James adamsın be ne diyeyim sana hele Sarahın o gülümsemesi için savaş çıkartılır. değerli admin paylaşım için teşekkürler :) düşünmeyin izleyin....

fikirist

izlenmeye değer güzel bir mini dizi gerçekten

Aydin370

cok guzeldi. James Franco`nun oyunculuguna hayran kaldim.

amina

muazzam! bir Steven King basyapiti! ne soyleye bilirim ki?!

oqzhn23

ŞUAN BOŞLUKTAYIM RESMEN.. HARİKA MUHTEŞEM SÜPER BİR DİZİ OLMUŞ..

mstfacyln27

hayatımda izlediğim en güzel dizilerden biriydi kesinlikle efsane resmen hayata bakışınızı değiştirecek bir dizi mükemmel bir finaldi teşekkürler Stephan KİNG...

Chado

Steven King yine yeniden aklımızı aldı ve James Franco aracılığıyla başka diyarlara, başka alemlere götürdü ve bizlere unutamayacağımız bir hikaye anlattı. Steven King'i bu yüzden seviyorum. Long Live to King! :')

Furkanuruç

abi çok iyiydi ya bayağı dolu ve merak uyandıran kimi zaman gerilim dolu olan bi mini dizi bayıldım!

Murad

çok güzeldi hem bölüm hem dizi. başka diyecek söz bulamıyorum çok güzeldi (y)

bradpitt35

mükemmel bir duygu mükemmel bir dram mükemmel bir senaryo mükemmel bir sezon finali... tşk. sdc...

Gooler

James Franco gerçekten iyiydi 2 günde izledim. Akılda kalıcı bir mini dizi olmuş. Son çok güzel bağlamış.

alTreyn

Çok güzel bir bölümdü. Film tadında 8 bölümlük harika bir mini dizi. James Franco'nun oyunculuğunu her zaman beğenmişimdir Prison Break'den sonra bu diziyide efsaneler köşesine aldım. Kitabını almak istiyorum ama malum Stephen King olduğu için sayfa sayısı baya fazla. :D 8 bölüm boyunca eşlik eden SDC'a teşekkür ederim :)