Film sitemiz yenilendi tıkla test et.

American Gods mini poster

American Gods 1.Sezon 6.Bölüm

A Murder of Gods

Reklamı Geç
Bölüm Açılmıyor
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?

Yorumlar

parliament

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Güneş batarken namaz olmadı be sanki. Çok acemi iş.. Hayatımda bir kere namaz kılan biri olaraktan biliyorum güneydoğu olduğunu kıblenin. Hatta turksat antenini bir gıdım sağa alırsın :) İyi güzel her boku araştırmışsınız da... Mesajlarda iyi bu arada.. Ancak bu son sahne olmadı. Çok acemice.

Befux

Dizi çok güzel gidiyor. Sadece nedense şu Laura'nın olduğu sahneleri çok sevemiyorum.

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Hephaistos'un ölmesi kötü oldu. Acaba Zeus, Poseidon ve Hades üçlüsünden biri karşımıza çıkacak mı?

Cerberus

Yunan ve Roma mitlerinde Vulcan yanardağlarda yaşayan demircilik tanrısıdır. Hera bir erkeğe ihtiyaç duymadan çocuk yapabileceğini kanıtlamak ister ve çok çirkin bir bebek doğar. Hera bebekten iğrenir ve onu Olimpos'tan aşağı atar. Bu yüzden Vulcan ya da Yunan mitolojisindeki adı Hephaistos çok çirkindir. Bu tanrı daha sonra demircilik tanrısı olur ve Olimpos'ta yaşayan bazı tanrıların silahlarını yapar. Yani aslında silah değil demircilik tanrısıdır. Kanımca demircilik kısmını modern dünyaya uyarlamak iyi bir olay örgüsü yaratmazdı o yüzden silah kısmı uyarlandı. Ayrıca küçük bir not. Afrodit ya da Venüs bir deniz köpüğünden oluştuğunda tanrılara olan katkılarından vs. dolayı Zeus Afrodit'in Vulcan'ın karısı olmasını kararlaştırır.

kadiryalcin34

alt yazı gerçekten berbat bu ara...

kadiryalcin34

efsane ...life is gerat...

FelisMajesticus

İlk bölümler müthişti,gittikçe sacmalasmaya başladı. Zaten sacmaydi,absurtlugu ve çekiciliği sayesinde izlettiriyordu,fakat artık eski saçmalığından eser yok.Nereye baglayacaklarini merak ediyorum...İllumunat yapımı bir dizi daha ).

bradpitt35

dizi sanki başka bir boyuta geçti yaa nasıl bağlıyor insanı tek kelimeyle mükemmeldi ayrıca fark ettiniz mi bilmiyorum cinsellik sıfırdı sanki onun yerini cinsel içerikli cümleler almış... tşk. sdn...

timeywimey

Lütfen şu çeviri yapanı çıkarın! "Goodness, gracious, great balls of fire" dediği yeri adam "rahman ve rahim" diye çevirmiş??? Hayır, kültür yoksunu mu desem yoksa düpedüz zeka yoksunu mu desem karar veremiyorum çünkü her bölümde bin tane hata var çevirilerde sinirlerim bozuluyo!Editörün Cevabı:ilk önce "emrhncm" nickli çevirmen çevirdiği için bunu ekliyoruz. kendisine twitter veya turkcealtyazi.org adresinden ulaşabilirsiniz.

UbydllhZoe

SDPlayer hata verdi Openload açtık oda çeviri 2 sn arkadan geliyor dialoglar birbirine giriyor kim nediyor belli değilEditörün Cevabı:Düzeltildi. İyi Seyirler.

MertgaR

@UbydllhZoe, aynen 1 saat once felan oldu bu hata . Ama alternatifin alt yazisi duzelmeli, gun icinde tekrar izlemeli.

UbydllhZoe

Abi açılış müziğine bi benmi bitiyorum ya efso :D

zmuratkayikci

gözünüzü seveyim bana audrey i gösterin.bayılıyorum o kadının o hallerine. bu bölümü sevmedim bana sönük geldi. hikaye halâ bölük pörçük ne zaman toparlanacak belli değil yinede bu sezon bitene kadar devam ederim izlemeye finale göre karar veririm bırakıp bırakmaya. ayrıca çeviri berbattı

Heaven

Bu çeviri nedir admin Allah aşkına. Sitenin kalitesini düşürüyor. Lütfen ilgilenin!!!!!!!

CsTk

@Heaven, farklı bir çeviri ekledik siz hangisi ile izlediniz acaba? bunu kontrol eder misiniz.

Sezaidesouza

Çeviri kötü be abiler

UbydllhZoe

@Sezaidesouza, Ayn

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Mesela tanıdığın tanıdığının yanındaki tanıdığın oluyor değilde Tanıdığımın tanıdığının yanındaki senin tanıdığın oluyor olsa :D dsaasd

aegon

Mad Sweeney ve Laura'nın mhhabbetleri efsane ya