Film sitemiz yenilendi tıkla test et.

American Gods mini poster

American Gods 1.Sezon 8.Bölüm

Come to Jesus

Reklamı Geç
Bölüm Açılmıyor
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?

Yorumlar

YARGIC

Çok BÜYÜK BİR Spoiler ona göre açın :D :D sövmeyin sonra bana :D

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Bizim Shadow MOON aslında Nors tanrılarından Baldr `yani ODİN Oğlu olan Annesi Doğa Tanrısı olan ve Asla Yaralanmayan öldürülemiyen canı yakılamayan ile korunan ve lanetlenen Tanrı`ki kendi bile farkında değil bu durumda God OF War 4 oynuyanlar bilir bu tanrıyı Kronos karsı savaşında ve ilerliyen bölümlerde bakalım Işığın , Adaletin, Tanrısını =) sövmeyin sakın :D ama okuyan yorum yapsın.

Kozacı

devamı gelecek mi dizi gayet güzeldi

J3acı

odin ve ra ewqğöewqğöewq zombiyi canlandırsalar bağri

afalinaemre

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Şimdiye kadar en sevdiğim tanrı Easter oldu <3

Befux

Sonunda harekete geçtiler fakat ben Poseidon'u da bekliyordum(yani biraz daha fazla tanrı). Zeus'u da isterdim fakat Odin varken Zeus'u koyamazlar. Thor, Ra falan da olabilirdi burada ama ilerde neyin ne getireceği bilinmez. Daha fazla tanrı ekleseler daha güzel olabilirmiş.

YARGIC

@befux, god of war kronos gelsin olaya nokta koysun :d

Abel Morales

Czernobog şafak vaktinde çekiçle kafalarına vuracaktı?

aegon

@Abel Morales,

aegon

Yeni izlemeye fırsatım oldu. Çok güzel bir sezona , çok güzel bir sezon finali gelmiş.

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Old Gods çıkardı masaya vurdu bu bölüm. Laura . Odin ve Shadow arasında nler olacak bakalım.

Dizi İzleyici

Temple Of BAR'AN :D

bradpitt35

ilginç bir sezon finaliydi ama 2. sezon olurmu iste o tartısılır... tşk. sdn...

batutargaryen

@bradpitt35, Neden olmasın kaç tane bu kalitede dizi var? Yılın en iyisiydi

kinqslss

@bradpitt35, onayını aldı 2. sezon gelicek.. <3

bradpitt35

@batutargaryen, sanırım beni yanlış anladınız aslında siz yanlış anlamadınız ben yaptığım yorumu tam ifade edemedim özür... bu benim düşüncem tabiykide genelde böyle kaliteli senaryo ve oyuncularla çekilen dizileri hep iptal ediyorlar yaa o bakımdan 2. sezon olurmu diye ifade kullandım... sizlerde medyumsunuz ya yorumu okuyarak telap yolu ile bunu anlamanız gerekirdi... :))

bradpitt35

@kinqslss, tşk. ederim açıklama için çok sevindim...

Sezaidesouza

I AM ODIIIN!!!

Heaven

Verdiğim bütün şanslara değen bir bölüm oldu. Ian McShane sen mükemmelsin.

lakayni

LEGEN (wait for it) DARY

mhmmdkrsgl

Sonu çok iyiydi. Ama 8. bölümde sezon finali mi olur ya :S

kinqslss

@mhmmdkrsgl, klasik showtime knk :D

MonarC

Sonunda!

Jonny

Asagidaki iletiyi gondermeden ceviride atim daragaci diye cevrilmis. Aslinda orada atim azap demek istedi eger cevirmek isiyorsaniz tam ama, cevirmeyelim ozel isimleri. Birakalim oldugu gibi kalsin hacilar.

CsTk

@Jonny,bu diziyi çeviren iki çevirmen var iki çevirmende özel isimleri Türkçe olarak çevirmiş bunların ikisi de iyi çevirmenler bu şekilde çeviriyorsa eğer vardır bir bildikleri. Bunu neden böyle çevirdiklerini öğrenmek istiyorsan bunu çevirmenin kendisine sorsan iyi edersin zira bizim sitemize bağlı değil buradan yazsanız da görmez twitter adresine yazın veya turkcealtyazi.org'dan mesaj atın.. saygılar.

Jonny

Hacilar gene ceviride hatalar var. Odin isimlerini sayarken atim korku yerine atim korktu demisler ki ozel isimleri cevirmeye gerek yok, isimler cevrilmez. Sonra third i ucuncu diye cevirmisler hacilar oradaki third in icersinde birden fazla anlam var. O oyle cevrilmez. Yani hristiyanlikta olan ucleme var ya baba, oguk, kutsal ruh uclemesi, third de oyle birsey ucuncu diye cevrilmez. Hic cevrilmez dedigim gibi. Sonra kadinin adi Safagin osterasi nedir? Orada Osternin farkli bir anlami var. Playboy un tavsan figurunu kullanmasi gibi. Hani tavsanlar bir gun icersinde en az sekiz kez ciftlesiyorlar ya, kadinin adi da bereket anlami iceren bir ciftlesme dugunu gibi bir sey. Yani isimleri cevirmeyelim sayin cevirmen. Cevirince hem sacma ceviriliyor, hem de anlamini yitirip cok gereksiz birsey oluyor.

Sezaidesouza

@Jonny, Diziyi anlamak için de biraz mitoloji bilmek gerekiyor ya,dediklerin sanki tamamen çevirmenle değil de biraz da izleyiciyle alakalı sanki.