Film sitemiz yenilendi tıkla test et.

Animal Kingdom mini poster

Animal Kingdom 2.Sezon 6.Bölüm

Cry Havoc

Reklamı Geç
Bölüm Açılmıyor
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?

Yorumlar

UbydllhZoe

Bu bölümün müzikleri gayet güzeldi.

UbydllhZoe

Fembed playerında aşırı derecede açılır pencere reklam sorunu var 30 kez tıklıyorum 30unda da reklam açılıyor sayfayı yenilemek zorunda kalıyorum düzeltebilirmisiniz lütfen @adminAdminin Cevabı:Üye girişi yaparsanız çıkmaması gerek zaten.

UbydllhZoe

@UbydllhZoe, Sürekli üye girişinde bulunuyorum zaten üye girişi olarak gözüktüğümde bile bazen hata verip çıkış yap tekrar gir yapıyorum.

Zeron

Ulannnnn ne bölümdü be sonuna geçti şu durgunluklar

Zeron

bradpitt35 kardeşim sakin ol

bradpitt35

burada dizi izleyen ve gereksiz yorum ve eleştiriler yapan aynı zamanda argo (aq) gibi kelimeler kullanan sayın üyeleri uyaracak olan site yöneticilerine sesleniyorum lütfen bu gibi durumlara izin vermeyiniz sabrında bir sınırı var unutmayalım sevgili üye arkadaşlar... tşk.

bradpitt35

diziyi izlemeden ne tesadüftür ki yorumları okudum sevgili üye arkadaşlar sizler dizi ilemi ilgilisiniz yoksa burada yapılan yorumlara varlığınızı hissettirmek için mi üyelerin yorumlarını eleştiriyorsunuz tabi eleştirmek kelimeside sizin için uygunmudur tartışılır lütfen sevgili üye arkadaşlar dizilerle iligi yorumlar yapın insanlarla uğraşmayı bırakın lütfen bu arada lütfen sayın admin böyle polimiklere izin vermezseniz herkes mutlu olacaktır... tşk.

bradpitt35

bu dizi gerçekten insanı içine çekiyor şahane bir bölüm... tşk. sdn...

casperass

Çok güzel gidiyor dizi

SocratesinTorunu

harikaydı

bluemustang

çok iyiydi be

Dizinin Diğer Bölümleri