Film sitemiz yenilendi tıkla test et.

The Office
NBC 22 Dk. Favori: 296
2005-2013 Final Yaptı

The Office ( Hiç Kimsenin Fark Etmediği Ayrıntı )

Heavenly Call

The Office gerçekten en çok keyif alarak izlediğim komedi dizilerinden biri oldu. Karakterlerin tümü kendine has. Bazıları günlük hayatta karşılaşabileceğimiz karakterler, bazıları ise pek karşılaşamayacağımız sivri karakterler ve dizi bunları çok iyi harmanlamış. Ayrıca 4. duvarı kırmak ( oyuncuların sık sık kameraya bakarak bir şeyler söylemesi ve kameraların varlığını bize hatırlatması ) tekniğini kullanmaları da çok yerinde ve doğru bir karar. Dizi insanları kahkahalarla güldürmektense keyifli vakit geçirtmeyi amaçlıyor. Bunu olumsuzluk olarak söylemiyorum bazı diziler böyledir. Olumsuz yanı ise bir noktadan sonra tekrara düşmesi, monotonlaşması ve eksiklikleri hissedilen karakterler. Sonuç olarak sizi bazen güldüren, eğlendiren, bazen gözlerinizin dolmasına neden olan keyifli, eğlenceli ve bittiğinde yokluğunu hissedeceğiniz bir dizidir. KESİNLİKLE İZLEMELİSİZ.( Hiç kimsenin fark etmediği ayrıntıdan spoiler olarak bahsedeceğim. )

Heavenly Call

Gerçekten bu ayrıntıyı gerek bu forumda ya da yorumlarda, gerekse başka forumlarda ya da yorumlarda hiç kimse far etmedi. Fark ettiğimde yüzümde kocaman bir gülümseme oldu, gözlerim doldu ve tekrar tekrar izledim. KESİNLİKLE DOĞRU...

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Son bölümün son sahnesinde görünen uzun, ak sakallı adam Michael Scott'tı...

2008junkie

Hangi ayrıntıdan bahsediyorsun anlamadım ?

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Son bölümde sadece bir kişi ak sakallı , o da Creed

suleee

ben de göremedim öyle bir şey

Heavenly Call

İyi bakın lütfen.

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Final bölümünün son sahnesinde kamera uzun, ak sakallı bir adama zoom yapıyor ve dizi bitiyor. O adam Michael Scott

LittleTVseriesLover

Öyle bi şey göremedim ben ama...

LittleTVseriesLover

Dakikayı yazar mısın?

xmichaelscott

sırf size cevap yazmak için üye oldum. sizin final sandığınız bölümün devamı var asıl finali izlememişsiniz. michael sandığınız kişi creed. final bölümü çift bölümden oluşuyor siz ilk bitişi gördükten sonra çıkmışınız. zaten o final bölümünde ak sakallı haliyle creed yine var ve dwightın angelayla düğünü var.

Heavenly Call

Söylediğimin doğru olduğuna eminim. Birçok yabancı forumda da insanlar aynı şekilde düşünmüş. Ben diziyi bu siteden izledim ve finalin devamı yoktu.

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Finalin son sahnesindeki adam Michael Scott'tı.
Yine de bakmak istiyorum. Link verir misiniz?

suleee

aynen bu sitede yok o zaman nereden izlediğinizi söylerseniz biz de baksak baktım ama bulamadım

xmichaelscott

https://sezonlukdizi.org/the-office/9-sezon-23-bolum.html al sana link

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
michael scott bu bölümde zaten kendisi olarak oynuyor. 29. dakikadan itibaren michaeli görebilirsin. bu bölümü izlememişsin. bahsettiğin adam creed onu da bu bölümde göreceksin.

Heavenly Call

Öncelikle link için teşekkürler. Evet ben bölümün devamını görmemiştim. Çünkü diziyi yeni bitirmedim, bitirdiğim zaman final bölümü 26:55' de bitiyordu. Hatta bölüm tamamen bitip "oynat" simgesi çıkana kadar beklemiştim. Bu yüzden birçok kişi de spoiler'daki gibi düşünmüş. Diğer bölüm muhtemelen Dwight'ın dediği gibi dvd satın alanlar için sürpriz bir bölümdür ve "2. final" ya da "finalin devamı" yazmak istemedikleri için bölümün sonuna eklemişlerdir ya da filmlerin "Director's Cut" sürümü gibi bir bölüm olabilir.

xmichaelscott

hayır final bölümü sizin daha önce izlemediğiniz bölümdü her zaman. başka bi siteden izleyen arkadaşım da izlediği sitede bölümü görmemişti. bu sitelerle alakalı bir durum. o bölüm amerikada finalden sonra yayınlanmadı direkt final olarak yayınlandı. keşke yabancı sitelerde aratacağınız kadar türkçe sitelerde aratsaydınız. o zaman anlardınız. çok da önemli bir şey değil. bence önemli olan bu diziyi izleyip seven insanlar çünkü biliyorsunuz herkese göre değil. ayrıca bu duruma ofistekilerin olası tepkilerini düşünmek beni güldürdü, teşekkürler.

Heavenly Call

Dediğiniz gibi asıl önemli olan diziyi sevmekti, bitirebilmekti ve gecikmeli de olsa sonunda bitti. Herkese göre olmadığı konusuna katılıyorum. Zaten insanlar bu diziyi ya seviyor ya da nefret ediyor. Ortası yok. Fakat her şeye rağmen oldukça keyifli bir diziydi.

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla