One Piece izle

One Piece 1.Sezon 4.Bölüm izle

The Pirates Are Coming

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Rex505

Bu Koby midir nedir ne uyuz oldum varya cılız oğlan deli etti beni ,zoro da aşırı taşşaklı adammiş ha

AiTabur

Usopp sama tayfaya katıldı sıradaki durak baratie bide netflixe geçmiş ya direkt bir öpüşme sahnesi animede usoppla kaya çok yakın arkadaştı bide usoppun burnu niye küçük ya ben bu yeni luffy e hiç alışamadım animede daha komik daha havalıydı nami zaten olmamış inşallah robinide nami gibi olmaz

Kamil89

Bu bölüm biraz korku filmi havasında olmuş. Karakterlerin geçmişlerine ara ara ışık tutuyorlar. Koby'i oynayan oyuncunun oyunculuğu göz yormaya başladı.

ilkaybas

ara ara sesler sadece ben de mi kısılıyor yoksa herkeste mi aynı problem acaba yetkililer

Hamsicikk

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
kuina yı sevmedim, merry animenin aksine öldü ki bu daha iyi gibi ama usopp un tayfasını görmedik (küçük çocuklar) kaya onlar olmadan daha yalnız kaldı gibi, ve going merry geldi !!, water 7-enies lobby arc ı sonunda ki gibi garp luffy lere saldırıyor ama bu sefer sunny ve franky yok bakalım nolacak nası kaçıcaklar, ve luffy nin garp ın torunu olduğunu da tayfa erken öğreniyor tabikide

ozgur46

kaya ya yine gıcık kaptım aq

43kthy vzs

Bölüm 3 ve 4 e not found diyor silindi mi

Emil_Aze

Keşke Kuro olayını tek bölümde halletseymişler ama sağlık olsun. Öte yandan Kaya ve Usopp'un ayrıldığı sahne ve ardından tayfanınn We are! eşliğinde denize açılması epey tatmin ediciydi