One Piece izle

One Piece 1.Sezon 6.Bölüm izle

The Chef and the Chore Boy

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Rex505

nerde turuncu bi karı varsa kezbanlık vardır orda , zoro ölmedi en azından ve sonu müthişti

AiTabur

Garpın karakterini yansıtamamışlar hemde hiç garp animede eğlenceli ve sakin biriydi burada sinirli ve ciddi yapmışlar sanjide öyle bir karakterki hiçbir cosplay yada biri onun vıbenı veremiyor Tm yapmışsınızsa nerede bu sanjinin kıvrık kaşı zaten olay örgüsü birbirine iyice girmiş animede buggy ve arlong birbirini tanımıyordu bile ve nami hikayesindeki yalancı noland doğruları söylemiştir nolanda selam olsun

Kamil89

Her bölüm bir karakterin geçmişine odaklanması karakterleri tanımazı adına açıklayıcı olmuş. Başlangıç introsununda her bölüm konuyla ilgili olarak değişmesi güzel olmuş. Bölüm genel olarak güzeldi. Süresine göre dramı aksiyonu iyi ayarlanmış. Bölüm sonu duygusal olmuş. Bu balıkadam şu ana kadar ki en tehlikeli korsandı sanırım. Monkey D. Luffy adamın dibi ya. Herkese onun gibi arkadaş lazım.

Hamsicikk

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
luffy animede rage lenip mihawk aın üstüne uçmuştu yine öyle rage lenmesi iyi olurdu ama öncelik zoro olması da yine iyi, luffy ne kadarda pozitif amk, zeff in böyle şeyler bilmesi de normaldir bence kaç yıllık korsandı kendisi, la animede asıl o gemideki aşçılar sanjiye anlatmıştı all blue yu :DD, şuana kadar animeyi örnek alıyorlardı sanırım ilk kez anime yerine mangadan bir şey kullandılar (zeff in kendi bacağını yemesi) arlong erken geldi ah evet bide nami ve grandline haritası ile, Ben Roronoa Zoro yanında olmaya and içiyorum şimdi ve sonuna kadar one piece i bulana ya da ölene kadar, çok iyiydi be artık zoro da luffy e tamamen sadık bundan sonra tamamdır, sanji restoranı kurtaramadan gitti ama olmadı böyle bide zeff dayak yedi buda yakışmadı agb

ozgur46

Ben Roronoa Zoro yanında olmaya and içiyorum şimdi ve sonuna kadar one piece i bulana ya da ölene kadar

smhklc

Goçum Mihawk dua et o masanın sahibi bizim bildiğimiz Garp değildi. Aslında Mihawk'ta böyle biri değil zaten.

Emil_Aze

Normalde Sanji restoranı kurtaran bir kahraman olarak denize açılıyordu. Burada ise önce dayak yedi sonra ise Zeff ile kavga etdi. Kaya ve Usopp ayrılığı ne kadar tatmin ediciydise bu da o kadar hayal kırıklığıydı

Emil_Aze

Animedeki gibi Sanjiyi kurtarırken değilde mangadaki gibi açlıktan zorunlu olarak yiyerek bacağını kaybetmesini tercih etmişler. Daha mı absürt? Evet ama kesinlikle daha vurucu
Naminin tayfa ölmesin diye ihanet eder gibi yapması fazla belli ya. Zamansızlıktan kurtaramamışlar