One Piece izle

One Piece 1.Sezon 8.Bölüm izle

Worst in the East

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Rex505

Çok çok çok iyiydi ama tek sıkıntılar 1)kaşlar ile saçlar aynı renkte olsa iyi olurmuş - - - 2) Balık adamlar bildiğin günümüz estetik facialarına benziyorlar kaşlar ,dudaklar ,alın ,burunlar falan - - - 3)Mavi saçlı zenci mi olur lan - - - 4) Tayfa süperdi ama çok çabuk kaynaştılar çok hızlı oldu - - - 5)Zoro turuncu karıyı kapamadı - - - başka da sıkıntılar yoktu bence ,varsa unutmuşumdur ama genel olarak çok iyiydi kesinlikle izlenir //////( Burdan animesini ve dizi uyarlamasını izleyen arkadaşlara soruyorum dizi birebir animeden mi kopya? yani birebir mi gitmişler herşeyde yoksa ufak tefek değişiklikler var mı? eğer o kadar da ahım şahım bir değişiklik yoksa animeden kaçıncı bölümden başlıyayım, hangi bölümden başlarsam eksiklik fark etmem? Konusu ,felsefesi ve karakterleri çok ilgimi çekti açıkçası . Bilen biri cevap atsa çok sevinirim) 8.5/10

AiTabur

Sezon iyiydi sadece olay örgüsü nu biraz karıştırmışlardı ve bu sezonda beğenmediğim şey garptı kişiliği hiç yansıtılmamış ve o garpın luffy e vurduğu yumruklar gücünün % 1ı bile değil ve arlong parkta neden ahtapot hacchi yi koymamışlar ilerde hikayeye baya bir katkisi var ve geçen sefer z@nci olayını anlatmıştım şu shanksın yanındaki şişko adam animede beyazdı bunuda zenci yapmışlar inşallah başka karaktere yapmazlar

Kamil89

Fantastik bir dizi ihtiyacım vardı ve bu dizi bunu büyük ölçüde karşıladı. Animesini bilmesem de yapılan diğer yorumlardan anladığım kadarıyla çok farklı bir uyarlama olmamış. Hatta gördüğüm kadarıyla bazı yerleri değiştirmemişler. 1000 küsur bölümlük animesini izlemek için zaman bulamayacağım için live action'unu izlemek istedim. Dizi genel itibari ile benden geçer not aldı. Eğlenceli ve maceralı iyi bir konusu var. Görselliği, kostümleri ve kullanılan mekanlar bayağı iyiydi. Oyuncu performansları bir iki kişi hariç başarılıydı. Başroldeki çocuk rolüne yakışmış. Hatta rolünü de çok iyi canlandırmış. Daha ilk sezondan bir sürü karakter gösterildi ve daha gösterileceğe benziyor. Yanlış bakmadıysam ilk sezonun konusu animenin 44-45 bölümü kapsadı. Bu da demek oluyor ki 24-25 sezonluk bir dizi olabilir. :DD Şaka bir yana diziyi kaç sezon olarak düşündüler acaba? Bu arada dizi 2. sezon onayını da almış. Çok bekletmezler umarım. Şimdi sırada bir başka fantastik dünya olan Avatar: The Last Airbender dizi var.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Monkey D. Luffy bundan sonra adamımsın :DDD

RafaSilva

ne kadar sövsek de netflix her sene bir yıldız parlatıyor ve onlardan başkası da yapamıyor. Bütçeyi biraz daha fazla yapsalarmış keşke bazı bölümlere fazla gidince diğerlerinden kısılmış. Dizi güzeldi, iyiydi 2. sezon da gelecek taibiki

bilmiyom

2.sezon için çok heyecanlıyımmm

Hamsicikk

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
aga bak burada zoro ya aniki diyen 2 karakteri koymalıydılar yani o adamlar çok iyiydi baratie de görmeliydik ya zaten sadece gin ve arlong vardı don krieg de yoktu baratie de görsek nolurdu be, garp dediğim gibi erkenden geldi ve erkenden luffy vs garp oldu, yine o sondaki sahneyi beğenmedim, garp coby ve helmeppo yu eğiticek artık, sonda smoker gözüktü 2.sezonda gösterirler heralde loguetown u göstermeleri gerek

aliemine2626

cok iyi olmus :D ben sevdım :D

luffy2008

Admin 2 sezon ne zaman gelcek bilyor musun

Emil_Aze

00:46 Onlar converse mü?

smhklc

Animede, Mangada göremediğimiz Garp'a, Bogard'a dizide doyduk.