Teenage Mutant Ninja Turtles izle

Teenage Mutant Ninja Turtles 1.Sezon 1.Bölüm izle

Turtle Tracks

Çeviri Notları
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
ömerr58

Başlıyoruz. Eski olduğu için animasyonlar biraz kötü. önce tmnt 2012 izledim şimdi buraya geliyorum.

Atıf Tuncel

Admin serinin diğer sezonlarını ne zaman yükleyeceksin ?

Lime

Teşekkürler

Muzoik876

Olm açılmıyor

sezonlukhty

Admin, dublaj olanını bulur musunz iütfen

cllmrkc

Çocukluğumun o güzel günlerine tekrar dönmüş gibiyim en sevdiğim çizgi film gözlerimde yıldızlar parlıyor resmen :D teşekkürler admin ve emeği geçen herkes

çizgi_flim_ustası

güzel ama herneyse

BENJAMIN10

Tmnt 2003 yüklenirmi

Farukhan

Admin ninja turtlesin diğer serisi varmı yada altyazılısını nerden bula bilirim

ArsUmut

Admin çok teşekkürler gecenin bu saattinde beni aşırı mutlu ettin. Hem x men animated series hem de bu, harika bir site burası umarım istediğini elde edersin. Bu arada 2003 yılında yayınlanmaya başlayan ninja kaplumbağalarda yüklenir mi acaba?

Urungu

Türkçe dublajlarını nereden bulabilirim

bngs

Admin bu dizi gördükten sonra öyle heyecanlandım ki anlatamam çok ama çok teşekkür ederim inşallah diğer sezonlarda çevirisi olur.80 ve 90 lara damga vuran diğer çizgi dizilerde olursa bu site inanın Türkiyede 1 numara olur.Örneğin çizgi dizi olarak Darkwing Duck (1991–1992) - The Mask (1995-1997) - The Real Ghost Busters (1986–1991) - Superman Animated Series (1996–2000) bunlar olursa siteniz gerçekten harika olur.Bu diziler ülkemizde iz bırakan çizgi diziler...

trky

Admin diğer yorumlara bakınca bende beklentiye girdim superman animated series kesin gelecek mi?Bu arada admin The New Batman Adventures adlı diziyi rapid veya fembed gibi programlara yükleme şansın var mı ?Adminin Cevabı:Eklenecek - batman dizilerine rapid vs ekleyecek olursam elimi atmışken yeni çıkan bluray üzerinden yaparım böyle oluncada bölümleri kontrol etmem gerek buda çok zaman gerektiriyor. Hemen olması zor.

dgmn

Bu sitede kimin emeği geçtiyse eline koluna yüreğine sağlık.Meşgul ediyorsam kusura bakmayın Süperman Animated Series , The Batman(2004) bu iki dizide gelir mi?Adminin Cevabı:The Batman(2004) altyazıları eksik. Diğeri eklenecek ilerleyen zamanlarda.

Tyler Dürdane

Dizilerde ingilizce altyazı yok galiba doğru mu ? yoksa ben mi bulamıyorum ?Adminin Cevabı:Çoğunda yok ancak bazı dizilerde mevcut. SDPlayer veya Plus Soft varsa CC den seçebilirsiniz. Friends ve How I Met Your Mother de mevcut örnek olarak

aspirin

Şu giriş müziğini duyunca resmen çocukluğuma gidiyorum. Hafta sonu herkes hala uyurken televizyon başında bir çocukmuşum gibi hissettim. :) 90'ların en harika çizgi filmlerinden biridir.

bşktş

Çok güzel bir dizi keşke diğer sezonlarda olsa.Bu arada Superman Animated Series 1-2 ve 3.Sezonları olacak mı?Adminin Cevabı:tüm sezonlar elimde var ancak altyazı yok onun için eklemedim. Supermanin altyazı tam görünüyor bir sıkıntı yoksa hepsi olur.

maviakrep

Süpersiniz elinize sağlık

fnrbç

Admin sen süpersin daha ne diyim sana bilemiyorum çoğu arkadaşıma öneriyorum ve onlarda gerçekten sizin siteye hayran kalıyorlar hala inanamıyorum süper bir çizgi dizi daha superman animated series adlı diziyide sabırsızlıkla bekliyoruz tekrardan çok teşekkürler

I m Batman

Çok teşekkürler admin. Superman Animated Series (1996-2000), Fantastic Four Animated Series (1994-1996) ve Fantastic Four: World's Greatest Heroes (2006-2010) serilerini de bekliyoruz :)Adminin Cevabı:Biz de sitemizi sosyal medyalarda paylaşmanızı ve daha fazla kitleye ulaştırmanızı istiyoruz. Superman gelecek ancak diğerleri zor altyazısı yok.

Sarperaga

Çoçukluğume geri döndüm lütfen diğer çoçukluğumuzun dizileirnde eklermisin

SezonlukDizi

Diğer sezonların çevirisi tam olmadığı için eklenemeyecek. Gönüllü çeviri yapabilecek olan varsa bize iletişimden ulaşabilir.

Tümünü Gör Tartışmalar