Film sitemiz yenilendi tıkla test et.

The 100 mini poster

The 100 1.Sezon 1.Bölüm

Pilot

Reklamı Geç
Bölüm Açılmıyor
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?

Yorumlar

aspirin

Dizinin temel fikri güzel ama bu anlamsız ergen çekişmeleri, tavırları diziyi çok itici hale getirmiş. Ayrıca radyasyonlu bir dünyaya 100 kişiyi hiçbir koruyucu giysi , yiyecek vs. olmadan, göndermek de çok ilginç fikir :)

Etrüsklü

Sayın yönetici rica etsem partları yeniden yükler misin? Silinmişler.

ilkdoan

macera will go on and on

JEmirhanJ

Guzel başladı

jessepinkman666

Bu diziye başlayalı çok oluyor yani çoktan bitirdim hatta da şöyle bi geziniyim dedim ilk izledğimde bu tarz yorumlar yoktu ama baya gömmüşsünüz be dizideki karakterlere bakılırsa içinde birazda gençlik dizisi tadı vericeğini anlarsınız zaten ilk 6 bölüm dediğiniz gibi "ergenlik" içeriyo olabilir ki devamı böyle değil ayrıca olsa nolur izlemezsiniz abi neyse ilk 6 bölümü bile güzel bence gayet akıcı

irems

abarttığınız kadar ergence değildi pilot sıkmadı gayet güzel aktı dizi

MeteY

Sonu ef sa ne ydi :D

UbydllhZoe

Gençler diziyi güncel takipteyim eğer bilim kurgu seviyorsanız sizinde seviceğinize eminim :D

mike

ergenlerin triplerini izledik daha çok,ahım şahım birşeyi yok. bakalım gelecek bölümlerde belli eder kendini

buterazeynep

son mükemmeldi

kartal_1903

senaryo ve kurgu olarak çok güzel bir dizi görsel efekt olarak eksikleri olabilir ama yinede çok başarılı.

Starbuck

Çok konuşuldu bende bi izliyim dedim ve battlestar galacticadan sonra alessandroyu yine bi uzay gemisinde görmek hoş bi süpriz oldu :))

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
yanlız onları uyarmalıyız deyince aptal aptal bakıp babamda böyle söylemişti demek aşırı saçma olmuş çok tuhaf bi cümle sanki

ikonoklast

çok güzel çok beğendim lostu hatırlattı bana :)

asmsnck

bence fena değil izlenmeye değer

hatu54

pilot bölümünü zoraki izledim. şahsen zaman kaybedilmemesi gereken bir dizi olduğunu düşünüyorum.

tuuruls

Bir efsaneye başlıyorsunuz, hazır olun.

Dizinin Diğer Bölümleri

1.Sezon
2.Sezon
3.Sezon
4.Sezon
5.Sezon
6.Sezon

Tümünü Gör Tartışmalar