The 100 izle

The 100 1.Sezon 4.Bölüm izle

Murphy's Law

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Matrix9

Niye her dizide aşırı hümanist bir gıcık oluyor anlamıyorum. Şu Clarke'a iyice ayar oldum. İsmi de hiç kız ismi değil zaten.

Breacher

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Dünyada ilişki yaşamak çok tehlikeli değilmi kız hamile kalsa büyük sıkıntı

RafaSilva

canı sıkılan kapsül fırlatacak anlaşıldı da kardesım koordınatı falan yok mu bunun bizimkilerin yanına inecek galiba

Dorsa

İngilizce altyazılı nasıl yapıcam

Ebabey

Diziye İngilizce alt yazı nasıl ekleyebiliriz sayın yöneticim yardımcı olabilir m isiniz?Adminin Cevabı:rehberden indirip altyazı eklemek başlığını inceleyiniz - artık rapid ve openload olmadığı için indirmek için fembed alternatifini kullanbilirsiniz.

iremk

wells, bu kadar kolay harcanmamalıydın...

iremk

wells, bu kadar kolay harcanmamalıydın...

Treaty

Bölümleri nasıl indirebilirim acaba???Adminin Cevabı:indire tıkladığında ouo.io sitesi gelecek ben robot değilime tıkla 3 saniye bekle get linke tıkla indirme sayfasına yönleneceksin. fembed için= download a tıkla 10 saniye bekle indirmek istediğin kaliteye sağ tıkla farklı kaydet de inecek. openload= download a tıkla 5 saniye bekle free download a tıkla inecek.

ayaysul

Diziye İngilizce altyazı eklemek istiyorum ama olmuyor.Adminin Cevabı:bu sayfayı inceleyiniz sezonlukdizi.net/rehber.html

Aydanyavuz

Şu beyaz çocuğun durduk yere siyahi çocuğun üstüne işemesi 100 yıl sonra bile ırkçılığın bitmemiş olmasını gösterdi moralim bozuldu keşke o sahne olmasaydı

BurakOnderUslu

Charlotte şu kızdan hala nefret ediyorum

abdullahkaban

Bazı yerlerde çeviri hatalarını görmezden gelmek mümkün olmuyor.dakika 09.13 the less you know, the better cümlesini cehalet mutluluktur diye çevirmeyi kim akıl etti acaba:)) Biraz daha özen gösterelim lütfen

UzayliOsuruk

Charrlote Ye Üzüldüm la Kızdan Nefret Ettim Ama Ağlıuom Şuan :ü(

MR tvseries

charlotte doğru yaptı ama hala nefret ediyorum