The 100 izle

The 100 3.Sezon 16.Bölüm (Sezon Finali) izle

Perverse Instantiation: Part Two

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
12345678s

İlik nakli daha mantıklı idi sanki . Ölümünden çok geçmemişdi...

Matrix9

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
S3 E9'da Chancellor oldu, Wanheda oldu, Fleimkepa oldu daha ne olacak demiştim. Bir de Commander oldu. Ne Clarke'mışsın amk. Ontorinin kalbini açarken göğüslerini görseydik güzel olurdu. Lexa o nasıl bir giriş ve nasıl tatlı bir gülümseyiş öyle. Birkaç bölümdür Pike güzellemesi yapmalarından bıkmıştım, Octavia aşkım eline sağlık bebeğim. Son olarak bu kadar Matrix özentisi olunmaz.

Arenn

guzel bi sezon finaliydi sahsen begendim. ilk iki sezonun temasi gecmisle ilgiliyken bu sezonda gecmis-gelecek karsimi bi tema vardi cok merak ediyorum acaba 4 5 6 ve 7.sezonlarda nasil bi temayla karsi karsiya olucaz... simdiye kadar begenerek izledigim bi dizi (senaryonun sarpa sardigi birkac bolum disinda) bakalim ilereki sezonlarda boyle devam edicek mi

lilithh

raven de olmasa yemiştiniz nanayi he

lilithh

octavia elin degmişken jaha yi da bi kilictan gecirseydin bee

mstfacyln27

Şu dizide mantık çerçevesinde hareket eden bir monty kaldı. Onu da ilerleyen sezonlarda kaybetmeyiz umarım.

eurus

3. sezonun tek güzel bölümü buydu, umarım 4. sezon ilk iki sezon kadar iyi olur

eurus

Murphy'nin hakkını kimse ödeyemez, çocuk kalp bile pompaladı

eurus
Ebabey

Hayatta böyle işte yemem dediğin herşeyi yiyorsun gitmem dediğin heryere gidiyorsun gün geliyor

duygular yalan oldu çip yuttum talanda oldu

iremk

bana kalsa her şey jahanın suçu. Ya bir insan bu kadar mı salak olur.

lexanın çıkışı muazzamdı. Octavia'nın bir an gerçekten Pike'ı affedeceğini düşündüm. Onu öldürmesi de çok güzeldi. Bu bölüm harikaydı. Bakalım diğer sezon bizi hangi aptallar bekliyor olacak

alaimisema

her şey bir yana durup bir ravenın zekasını takdir edebilir miyiz .d o da olmasa ne yapacaklar acaba

muratunal

Octavia sen nasıl bir malsın ya! En kısa sürede ölmen dileğiyle.

Chiii

Clarke her sezon milletin götünü kurtarıyor yeter şu kızı bi salın da hayatını yaşasın ya

bostan4663

Birçok dizi ve filimden alıntılar mevcut kurgu senaryo v.b gayet iyi ama basit göze batan çok hata var örn yaşadıkları doğdukları yerlere göre ten renk leri ve konuştukları diller izlerken kaşınıza çok fazla bu tarz hata çıkıyor ama seyir zevki 10 üzerinden enaz 7 bilim kurgu ve dram sevenler için.

JEmirhanJ

Güzel sezon finaliydi kurtulduk sonunda 3. sezondan bakalım 4. sezon dedikleri gibimi olacak

S2Jackson

bütün dizi boyunca sizce de mantıksızlık hakim değil miydi? burada kim olursa olsun alie e ye bu kadar kanmaz abi. jasper ı aranıza aldın mı 2 özel soru sor anla. Clarke kolu çekmeden bu kadar terredüt etmesi de saçma. ben tak çeker geçerdim. manipüle etmede usta olduğunu herkes biliyor. ilk bölümde raven i yatağa bağladıklarında niye alie ile sohbet ediyorsun ki sal konuşsun. bu tarz çok fazla mantık hatası buldum ben şahsen.

Soda_rehberi

M U H T E Ş E M !!

Alec-lightwood

efsane bi sezon finali olmuş, Pike yavş*ğı sonunda öldü Octavia saolsun <3<3<3 VE Lexa yı görünce sandalyeden düştüm aq dsfgdhjhjdh

Muradriann

Dizi çok harika gidiyor. Geçmiş ve gelecek iç içe. Çok sağlam bir sezon finali olmuş. Başkan Jaha artık ne yapacak düşünemiyorum. Lexa'yı daha sık görme dileği ile <3

irems

lexa geldi ya bilgisayarın içine girerek izledim keşke hep gelse ayrıca octavia bence yapması gerekeni yaptı ben bekliyordum ondan ve valla iyi oldu ben olsam ben de öldürürdüm pike'ı gelecek sezonda ındra ile birlik olup arkadia'ya savaş açmasından korkuyorum valla

herteldencalanadam

Guzel bir sezonu. Yeni sezon daha guzel olur umarım :))

Yusuf 2

Sen bir or**pu çocuğusun octavia.

abseto

Muhteşem diyenlerin zevkine .... Bu kadar rezalet bir bölüm yoktu cidden aşırı tahmin edilebilecek saçma ötesi kurgusuyla iğrenç bir bölümdü Diziyi 2 sezon planlayıp güzel yapmışlar. Sonra reyting felan diyip devam ettirmek isteyince iyice batırmışlar kesinlikle :/

Hedawv
filiznur

clarke kolu cekene kadar kalp kirizi gecirdim

LexaPetrova

19.41'den sonra çığlığı basıyorsun.....

ermanist

Muhteşem dizi herkese tevsiye ederim...

TanToli

Bence Bu A.L.İ.E Uzaydaki İstasyonda olma ihtimali var Çünkü ordada görünmüştü ama belli olmaz gerçektende ölmüş de olabilir yani güvenemiyorumda. A.L.İ.E 3.0 da olabilir yani.

FFeyza

Lexa'nın gelişinde tüylerim diken diken oldu.

speedykao

Clarke bi saat kolu çekmek için bekledin heyecandan öldüm. Ama bu bölüm çok güzeldi. Ağladım..

MaviKanadali

Şu dizilerin her sezon başka bir olayla ilgilenmesini sevmiyorum. A.L.I.E'nin diğer sezonlarda da devam etmesini ama başka olayların da işin içine girmesini isterdim. Böyle olunca çok tahmin edilebilir oluyor.

Begumm

en iyi ve heyecanlı bölümlerdendi . Lexanın gelişi efsaneydi. Yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.

gulsumoygurpolat

çook heyecanlıı, yeni sezon biran önce gelse

HammerJack

Bıdı bıdı çene çalıyor!! çekeceğin bir kolla son 2 saniyeyi beklemenin ne manası var!! gecenin saat 5'inde çek lan su kolu diye bağırttığın için teşekkürler clarke

Eagleston

Efsane...

Aklippel

lexa geri gelsin yaa flim dipteyken zirveye taşıdı böyle bir final yok efsaneviydi lexanın o gelişiini unutmicam çığlıklarla izledik !!!!

promes
emrelley

güzel finaldi, Lexa' yı tekrar görmek güzeldi açıkçası

mahsumdaryan

şimdi bu a.l.i.e'nin iyi olanı yani sanırım 2.0 versiyonu o da mı öldü? yani iyi olan a.l.i.e nin programıda silindimi???

ÇaLıkuşu

Şu diziye en yakışan karakter Lexa .

tayfunkny

süperdi

emreugurlu

ÇIĞLIKLAR ATARAK İZLEDİM ABARTISIZ EN GÜZEL BÖLÜMDÜ ŞU 3 SEZON İÇİNDE