Film sitemiz yenilendi tıkla test et.

The 100 mini poster

The 100 3.Sezon 16.Bölüm

Perverse Instantiation: Part Two

Reklamı Geç
Bölüm Açılmıyor
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?

Yorumlar

muratunal

Octavia sen nasıl bir malsın ya! En kısa sürede ölmen dileğiyle.

Chiii

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Clarke her sezon milletin götünü kurtarıyor yeter şu kızı bi salın da hayatını yaşasın ya

bostan4663

Birçok dizi ve filimden alıntılar mevcut kurgu senaryo v.b gayet iyi ama basit göze batan çok hata var örn yaşadıkları doğdukları yerlere göre ten renk leri ve konuştukları diller izlerken kaşınıza çok fazla bu tarz hata çıkıyor ama seyir zevki 10 üzerinden enaz 7 bilim kurgu ve dram sevenler için.

JEmirhanJ

Güzel sezon finaliydi kurtulduk sonunda 3. sezondan bakalım 4. sezon dedikleri gibimi olacak

S2Jackson

bütün dizi boyunca sizce de mantıksızlık hakim değil miydi? burada kim olursa olsun alie e ye bu kadar kanmaz abi. jasper ı aranıza aldın mı 2 özel soru sor anla. Clarke kolu çekmeden bu kadar terredüt etmesi de saçma. ben tak çeker geçerdim. manipüle etmede usta olduğunu herkes biliyor. ilk bölümde raven i yatağa bağladıklarında niye alie ile sohbet ediyorsun ki sal konuşsun. bu tarz çok fazla mantık hatası buldum ben şahsen.

hansolos

@S2Jackson, gardaş o işler öyle değil işte.. yapay zeka bilincine sızmış vs vs kognitif olaylara pek bulaşma sana tavsiyem..git deliyürek falan seyret

Soda_rehberi

M U H T E Ş E M !!

Alec-lightwood

efsane bi sezon finali olmuş, Pike yavş*ğı sonunda öldü Octavia saolsun <3<3<3 VE Lexa yı görünce sandalyeden düştüm aq dsfgdhjhjdh

Muradriann

Dizi çok harika gidiyor. Geçmiş ve gelecek iç içe. Çok sağlam bir sezon finali olmuş. Başkan Jaha artık ne yapacak düşünemiyorum. Lexa'yı daha sık görme dileği ile <3

irems

lexa geldi ya bilgisayarın içine girerek izledim keşke hep gelse ayrıca octavia bence yapması gerekeni yaptı ben bekliyordum ondan ve valla iyi oldu ben olsam ben de öldürürdüm pike'ı gelecek sezonda ındra ile birlik olup arkadia'ya savaş açmasından korkuyorum valla

Muradriann

@irems, Başka Jaha artık ne yapacak onu düşünüyorum ben :D

herteldencalanadam

Guzel bir sezonu. Yeni sezon daha guzel olur umarım :))

Yusuf 2

Sen bir or**pu çocuğusun octavia.

abseto

Muhteşem diyenlerin zevkine .... Bu kadar rezalet bir bölüm yoktu cidden aşırı tahmin edilebilecek saçma ötesi kurgusuyla iğrenç bir bölümdü Diziyi 2 sezon planlayıp güzel yapmışlar. Sonra reyting felan diyip devam ettirmek isteyince iyice batırmışlar kesinlikle :/

KuMLuK

@abseto, zevk meselesi! Bence her sezon daha da anlam kazanıyor ve detaya girerek sebepleri ortaya koyuyor dizi. İlk sezon tam bir ergen dizisiydi. Gençlik duyuları ile kurgulanmıştı. Dünya'nın nasıl bu hale geldiği insanlığın bu noktaya gelene kadar hangi aşamalardan geçtiğine vurgu yapılmamıştı. Bir çok konu havada kalmış ve dizinin her yanı soru işaretleri ile doluydu. 2. ve 3. sezonda ise bu sorulara detayıyla cevaplar verildi. Üstelik bu cevaplar verilirken dizi yerinde saymadı, hem hikaye ilerledi hem de geçmişte neler yaşandığı ortaya döküldü. Flasback hamlesi ile diziyi sıradanlaştırmadılar yani. Fakat her şeyi bir kenara bırakıp sadede gelecek olursak hepimiz insanız :) Zevklerimiz ve hoşlantılarımız birbirinden farklı. Bunlar sadece benim görüşlerim. Senin görüşlerine de saygı duyuyorum. Senden de dizinin gidişatını beğenen tüm izleyiciler için aynı anlayışı göstermeni rica ediyorum. Keza, "Muhteşem diyenlerin zevkine .... " diyerek sözlerine başladığında bir eleştiri ya da yorum yapmış olmuyorsun.

filiznur
LexaPetrova

19.41'den sonra çığlığı basıyorsun.....

ermanist

Muhteşem dizi herkese tevsiye ederim...

TanToli

Bence Bu A.L.İ.E Uzaydaki İstasyonda olma ihtimali var Çünkü ordada görünmüştü ama belli olmaz gerçektende ölmüş de olabilir yani güvenemiyorumda. A.L.İ.E 3.0 da olabilir yani.

hansolos

@TanToli, ganqa abık sıbık gonşma bence sen

FFeyza

Lexa'nın gelişinde tüylerim diken diken oldu.

speedykao

Clarke bi saat kolu çekmek için bekledin heyecandan öldüm. Ama bu bölüm çok güzeldi. Ağladım..

MaviKanadali

Şu dizilerin her sezon başka bir olayla ilgilenmesini sevmiyorum. A.L.I.E'nin diğer sezonlarda da devam etmesini ama başka olayların da işin içine girmesini isterdim. Böyle olunca çok tahmin edilebilir oluyor.

hansolos

@MaviKanadali, o zaman sen tgrt belgesel seyret pampa

Begumm

en iyi ve heyecanlı bölümlerdendi . Lexanın gelişi efsaneydi. Yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.

gulsumoygur

çook heyecanlıı, yeni sezon biran önce gelse

HammerJack

Bıdı bıdı çene çalıyor!! çekeceğin bir kolla son 2 saniyeyi beklemenin ne manası var!! gecenin saat 5'inde çek lan su kolu diye bağırttığın için teşekkürler clarke

fk96

@HammerJack, güldürdün :)

Eagleston

Efsane...

Aklippel

lexa geri gelsin yaa flim dipteyken zirveye taşıdı böyle bir final yok efsaneviydi lexanın o gelişiini unutmicam çığlıklarla izledik !!!!

UzayliOsuruk

@promes, 07 ocak 2017

emrelley

güzel finaldi, Lexa' yı tekrar görmek güzeldi açıkçası

mahsumdaryan

şimdi bu a.l.i.e'nin iyi olanı yani sanırım 2.0 versiyonu o da mı öldü? yani iyi olan a.l.i.e nin programıda silindimi???

kralokan

@mahsumdaryan,

bence zaten iyi olan alie kötü olanda hapis yaşıyordu böylece alie komple gitti diye düşünüyorum.Ama nükleerden dünyayı kurtarmaları içinde alie gibi birinede ihtiyaç var artık ne olursa diyelim :)

Marji

@mahsumdaryan, BİRADER SPOİLER TUŞU ORDA GÖRSELLİK OLSUN DİYE Mİ VAR? KULLANMAYI ÖĞRENİN ŞUNU ARTIK.Adminin Cevabı:Düzeltildi.

ÇaLıkuşu

Şu diziye en yakışan karakter Lexa .

tayfunkny

süperdi

emreugurlu

ÇIĞLIKLAR ATARAK İZLEDİM ABARTISIZ EN GÜZEL BÖLÜMDÜ ŞU 3 SEZON İÇİNDE

hansolos

@emreugurlu, yavaş at kanka

Dizinin Diğer Bölümleri

1.Sezon
2.Sezon
3.Sezon
4.Sezon
5.Sezon
6.Sezon

Tümünü Gör Tartışmalar

Sitemize eklenen tüm dizi bölümlerinin videoları video barındırma sitelerinden alınarak eklenmektedir. Telif hakkı size ait olan eserlerin linkleri ile beraber sezonlukdizigmail.com e-posta adresinden bizimle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır.

Copyright 2014-2019