The 100 izle

The 100 4.Sezon 10.Bölüm izle

Die All, Die Merrily

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Matrix9

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Roan ölümün kötü oldu ama şu k*ltak Echoyu atarak onurlu bir davranış sergiledin ya helal olsun. Dizide Lincoln'dan sonra tek delikanlı adamdın. Octavia üzümlü kekim helal olsun sana ama halkın gerçekten şerefsiz. Clarke sen ne k*hpe kadınsın ya. Zaten seni ilk bölümden beri hiç sevmemiştim. Jaha verdin gazı karıya egositlik yaptınız.

Matrix9

Sen git git o cahil hödüğe ver sonra da Lincoln'un dövmesiyle savaş. Ah Octavia üzümlü kekim sana diyecek bir şey bulamıyorum.

iremk

abi uzun zamandır izlemiyordum olayların çok mantıksız ilerlemesinden dolayı, tekrar açtım değişmiş mi diye yok amk CLARKE KADAR SALAK YOK NEET TAM KENDİSİNDEN BEKLENENİ YAPTI

gizemdmx

çok bilmiş Clark artık sinirimi geriyo

sahanozz

çok iyi bölümdü ama hala bir kaç kişinin yaptığı hatadan dolayı bütün halkı suçlu tutuyorlar.Dizi ufaktan bunu aşılıyor.

Alec-lightwood

Octavia kalbimi fet ettti bu gün, Clarke ın bu davranışı b*k gibiydi herşeyin içine etti, ilk defa rezalet bişey yaptı hiç beklemiyordum..

galaksimsi

canım sevgilim

irems

çok heyecanlı bir bölümdü sonunda onca bölümden sonra

WarAndDream

Yapılması gerek buydu şöyle düşünün dünya batmış ve bir yer orası size ait oraya ilk önce kendi eş dostları sonrada kendi insanları almaz mısınız. Yapılması gereken buydu

FFeyza

Lan neden tam bişeyler düzelicekken bi salaklık yapıyolar

FFeyza

Lan neden tam bişeyler düzelicekken bi salaklık yapıyolar

RAGNAR LOTBROOK

ing altyazı niye yok?

pleyserve

luna reyis be , insanlığın mınakoymak için savaşıyor

zoeninarkadaşı

Ebe gerizekalı düşünmeden hareket eden hareket ettikten sonra düşünür demiş mevlana yapacağınız işin ta ***
gül gibi yaşayın a** nie aksiyon arıyonuz Hepimiz insanız !

excellent10

bu clark ta tam bi salak :D

bymn035

yaptıkları ağır şerefsizliktir.