Yeni adresimiz sezonlukdizi6.com olmuştur.

The 100 izle

The 100 4.Sezon 11.Bölüm izle

The Other Side

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Matrix9

Jaha sen ne biçim bir o*ospu çocuğusun. Seni uzaydan indiren uzay gemini s*keyim şerefsiz herif. Diğer yandan

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Monty ne kadar salak ya. İnsanlar ölmek istiyor nesini anlamıyorsa ısrar edip duruyor. Ayar oldum o da geberse de bir manyaktan daha kurtulsak. Jasper'ın defolup gitmesi de çok iyi oldu.

eurus

jasper harcandı mı desem, kendini mi harcadı desem bilemedim. bi iyi bi kötü oluyordu. kötü bir şekilde ölmesi üzdü.

eurus

kötü kararlar verme sırası Clarke'da

muratunal

Jasper Jordan tekrar buluşabilmek dileğiyle ????????

Kcevik03

clarke olse uzulmem artik

ömerfarukyeşildağ

abby ve bellamy dogru olani yapti. jahaya o kadar sovdum ki ben bukadar salak bir insan gormedim. kendiyle celisiyor. buzamana kadar insanlarin faydasina hicbir faydasi dokunmamis jaha beyin bunkerı kapatasi gelmiş. ben olcaktim da jaha bakalim yasiyormuydu

ömerfarukyeşildağ

Dizinin en salak, aptal ve gereksiz karakterini açıklıyorum. : Jaha

icarus1

bu dizide bazı gerizekalı karakterleri özellikle seyirciyi uyuz etsin diye koymuşlar , jasper gibi bir karakteri gerçek hayatta olsa evire çevire döverdim , jaha'yı da salardım köye verirdim eline bir deynek köyün delisi yapardım onu , ışık şehri diye milleti sopayla kovalar dururdu , aslına bakarsanız dizi uyuz edici olaylarla dolu

Etrüsklü

Ya yapacağınız senaryoya sokayım, muhabbetlere bak ne kadar boka battı dizi. Sankki Luna kazanınca kimse giremeyecek barınağa :D lan olm bi sittirin gidin mk.

tuuruls

Bu Jasper kadar gereksiz bir insan/karakter daha yoktur.

WinchesterBoy

kim beklicek 1 hafta daha?

emreugurlu

CLARKE'TAN NEFRET EDİYORUM