The 100 izle

The 100 4.Sezon 2.Bölüm izle

Heavy Lies the Crown

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Arenn

guzel gidiyor bu sezon ileriki bolumlerde nasil olaylarla karsilasicaz merak ediyorum. hatirladigim kadariyla cage wallace olmemisti onunla ilgili bir seyler cikabilir diye dusunuyorum ayrica jahadan hala supheleniyorum

şifök

octavia offf o nasıl harekettir coolluğa gel üfff octavia+lexa>>>>>

iremk

her bölüm mü birileri kaçırılır ya? istisnasız her bölüm biri kaçırılıyor. Ayrı kalıyorlar birleşmek için çabalarken savaş patlak veriyor. Sıkmaya başladı artık dizi

alaimisema

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
gemide hayatta kalsalar bile aynı weather dağı gibi olmaz mı? vücutları adapte olmayacak ve asla dışarı çıkamayacaklar daha bir de 12 klan var, octavia kelebek kovalayan kızdan suikastçiye dönüştü .d

S2Jackson

pike reis üşüyoruz.

orada kim olsa mantıklı düşünüp makinayı alırdı. sırf dizi diye sırf popülizm olsun işler zorlaşsın filan diye almamak nedir kanser oldum. bölüm olmamış. hangimiz orada insanları kurtarırdı? insan ırkını yaşatmak mı yoksa ölecek 25 kişi daha mı koloniye eklemek mi?

bymn035

bu nasıl bir bölüm ismidir :D

Yusuf 2

En başından beri başkan Pike olmalıydı.

JakeAmberson

Harbiden dizi gittikçe bozmaya başlıyor bence...

rubia

aralarda geçen kahraman vari konuşmalar halka seslenişler falan artık dizi ilk sezonlardaki samimiyetini kaybediyor. önceden izlerken gerçekten gerilirdim. dizi acımasız ama doğru kararlar alan kişiliklerden arrow daki samimiyetsiz kahramansı kişilere benzemeye başladı. raven ve marcus olmasa izlemem sanırım (yok okadarda değil) zaten octevia nın sevgülüsünü öldürdüler nasıl kıydılar esmerime bu arada octevia dünyanın en güzel kızı olsa gerek

Emurson

SENİN O MAKİNEYE BASAN ELLERİNİ,ÖYLE DÜŞÜNDÜRTEN BEYNİNİ malmısın olum yaa ulan 500 kişiyi kurtarıcaksın gidiyorsun 25 kişiyi kurtarıyorsun tipini sıfatına tükürdüğüm hıağ pü

abdllahysldg

Hiç tartışmasız en kaliteli site teşekkürler admin

LexaPetrova

Lexa yokken dizinin tadı çıkmıyo ya

piro

iyice kahramana bağladılar

Ted1Getir

arada çok saçma diyaloglar geçti sıkıldım sıktı artık bu dizi

kingzra

efsaneydi