Film sitemiz yenilendi tıkla test et.

The 100 mini poster

The 100 4.Sezon 4.Bölüm

A Lie Guarded

Reklamı Geç
Bölüm Açılmıyor
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?

Yorumlar

sahanozz

bölümler ilerledikçe clarke insanlığını yitiriyor.dizide sevdiğim 1 kişi kalmadı zaten.bu dizi 2. sezona kadar izlenirmiş.

xxeylül

Luna beeeeeğ

herteldencalanadam

Vay be

Yusuf 2

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
Octavia'nın ölmemesi çok saçma. Sen böbreğine kılıç yiyeceksin, o kadar yüksekten düşeceksin ve ölmeyeceksin. Sen hulk'musun Superman'misin yoksa spiderman'mısın yoksa Batman'mi? Ben böyle saçma sapan bir sahne görmedim. Ne recep ivedikte ne kemal sunal filmlerinde böyle saçma sapan buna eşdeğer bir sahne vardı. Hintliler bile bu kadar saçma sapan sahne çekmediler. Şimdi bi böbreğinede kaybetmez. :-D

Wolfman

@Yusuf 2, Arkadaş bütün hayali kahramanlara inanıyorsunda bunamı inanmadın nasıl oluyo bu iş ????

S2Jackson

@Yusuf 2, +1 ben şahsen pek bir hayali kahraman göremedim. hani oyunlarda derler ya fizik motoru diye. fizik motoru ve mantıklar tamamen bu dünyaya göre. ha dersin (dikkat got spoiler son sezona kadar)

ben desem arya nasıl yüz değiştiriyor. john snow nasıl geri geldi. sen dersin ki ejderhalar var. buna mı inanmıyorsuın?
tamam derim ama dünyaya göre olduğu için bu olayda arkadaşımız yusuf a katılyorum

burçin

Aragorn mu la bu :) Döner birde şimdi miğferdibi savunmasını yapar al sana LOTR İKİ KULE.

Etrüsklü

@burçin, xD xD

UbydllhZoe

Octavia ölse saçma olurdu zaten dizide öldü diye büyük bi etki olmazdı fakat çok güzel bi karakter ziyan olurdu :d

UbydllhZoe

Sadece benmi farkettim 3le 4 arasında sanki bir bölüm atlanmış gibi..

mertcanozcam

@UbydllhZoe, aynen hatta ben dönüp 3 ü izlemedim mi acaba diye tekrar 3 ü açtım

berns

@UbydllhZoe, hakkaten ya. bende açıp geçmişe baktım 3ü mü atladım diye

Ted1Getir

#DirenOctavia #Octavianınintikamı #Gökhalkı #Skycrue #Octavianınatı #Direnhorse #DontdieLuna #Otedavibulunacak #Warisbegin #Deathtoicenation #Buzhalkınaölüm #Yaşasınormanhalkı #Direnorman #BaskanClarke #İnadınabaskanclarke #EVET

Misantrop

@Ted1Getir, ya mükemmel gbndflkgnvjdzs

piro

oktevya....

Dizinin Diğer Bölümleri

1.Sezon
2.Sezon
3.Sezon
4.Sezon
5.Sezon
6.Sezon