The 100 izle

The 100 4.Sezon 5.Bölüm izle

The Tinder Box

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Berk opak

pike ı anladığımız zamanlardayız

Matrix9

Ben bu kadar çok salağın, geri zekalının, aptalın, cahilin bir araya toplandığı başka bir dizi görmedim. Her bölüm insanı irite edecek birileri oluyor ya. Üzümlü kekim Octavia sen olmasan asla bakmam şu salak diziye.

Matrix9

Sayın @CsTk, kaç bölümdür linklerin 3'ü çalışmıyor. Geçen bölümden beri de çalışan tek link sıkıntılı. Bu dizinin neredeyse 15 bölümünü farklı siteden izleyip, gelip buraya yorum yapıyorum. Belirli periyotlarla çalışmayan linkler güncellenmeli bence.

Arenn

yine her seyin boka sardigi zamandayiz. su an iyi olan herhangi bir sey yok. diger sezonlarda oldugu gibi her sey teker teker duzelicek tabiki. izlemesi zevkli bir dizi

lilithh

bir bolumde birine kufrettirmeyin be

Tardis

Abby senin göreceğin halisünasyonu.......

alparslanakdag

ıllian yavaşşşşşşşş ciğerimi söktün

S2Jackson

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
octavia niye ölmüyor? koskoca achille bile ölürken bu kız niye ölmüyor abi. arktayken küçük diye infaz edilmedi. denize daldı ,canavar yemedi. köyde füze yedi yine ölmedi. şu son bölümler zaten. ohoooo

Alec-lightwood

hep bişeyler tamam diyoruz biri çıkıp içine ediyo herşeyin Pike gibi :D

herteldencalanadam

Ilian kadar aptal kara cahil asalak biri gelmemişti dünyaya

Yusuf 2

Aferim sana Ilian sen doğru olanı yaptın yeğenim. Helal olsun sana. Bu arada octavia nasıl ölmedi. Lütfen göstersinler nasıl ölmediğini. Çok saçma çünkü. Birde öldürdüklerinin kıymetini sonradan anlıyor salaklar. Işık şehrini A.L.İ.C.E insanlığı kurtarmak için yaptı şimdi anlıyorlar kıymetini. Pike reisi öldürdüler şimdi hak veriyorlar, değerini şimdi anlıyorlar. Sen seviyoruz pike reis.

abseto

Lan gece yarısı izliyom filmin sonu ne öyle korktum a..... :D :D

Emurson

ALLIE nin yerinde yaşasalar diye düşünüyordum sonunu gördüm.Kesin bişiler var orda.

piro

nasılsa tedavi bulucaklar.cok tahmıne acık..