The 100 izle

The 100 5.Sezon 13.Bölüm (Sezon Finali) izle

Damocles: Part 2

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
12345678s

27.05.2023 dublajlar hızlıca bitdi . Ama artık altyazı ile devam etmek zorundayız malesef... biraz zaman alıcak ama izlemeye değer

12345678s

Ve tosun paşa yeşil vadiyi alır...Seferoğulları ve Telli oğulları eli boş kaldı sjsjj...

Matrix9

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Blodreina'nın köprüdeki toplantıya çağırılmaması ne kadar ahmakça. Kız yıllarca liderlik edip sizi yaşattı nankörler. Sonu efsaneydi. Hiç beklenmedik bir şekilde bitti. Geri zekalı Clarke ve Bellamy yeni gezegende neyi b*k edecekler bakalım. Octavia'm çok güzelsin, dizi bitince ne yapacağım bilmiyorum aşkım.

kayseri38

Bir insan 7 sezonluk diziyi 3. kere izler mi demiştim, bu 3. izleyişim ve biteceği için çok üzülüyorum.

esas oğlan

çok güzel sezon finaliydi ama yok artık diyorsunuz. diğer geçen sezonlar gibi yine sıfırdan bambaşka bir konuya atlayacağımızın sinyalini verdi.

ne güzel bu sene jahadan kurtulmuştuk. ama o kadar hatasına rağmen kane hala hayatta. belki kane e haddinden fazla nefret besliyorum ama durum böyle.şeytan resmen adam. onla pazarlık yap diploması kur yüzlerce wonkrunın ölümüne sebep oldu.
sezonda her ne kadar hataları da olsa bu sezonun yıldızı kesinlikle octavia

lilithh

sonunda Monty yüzünden yumuşak lokum gibi oldum.. ??

gerrons-y

bu dizinin en güzel sezon finaliydi :'(

muratunal

İnanılmaz bir final ağlattı ??????

Omerx34

Clarkın basına gelenlerin 3 de 1i basımıza gelse herhalde intihar ederdik la

Lucifer Morningstar

May we meet again <3

Lucifer Morningstar

Hayatımda böyle sezon finali görmedim

eyukselkaratas

Bu senaryoyu yazan insanlar gerçekten Dünyalı değil. Müthiş müthiş müthiş... Teşekkürler Sezonlukdizi

Tardis

Harikaydı, sanırım ağlayacağım...

Tardis

neden hep monty fedakarlık yapmak zorunda nedeeenn

ömerfarukyeşildağ

Abi adamlar efso final yapmış bu diziye resmen bagimli oldum

iremkevser44

tüm dizinin bölümleri x 84929792796432 = bu bölüm

Hedawv

Harika bitirdiler diğer sezon efsoo olcak gibi geliyor.

Alec-lightwood

tüylerim diken diken oldu, yorum yok!

ZyraN

güzel bir bölümdü sezonu güzel bitirdiler ama 6. sezon konu bulmak için saçmaliyacak gibiler artık bitirmeleri lazım bence

mucu

Monty baba bee, geçen bölüme en iyisi yazarak buna haksızlık etmişim..:(

MrLog

The 100 ' ın en iyi bölümü tartışmasız.

Emurson

Koca bombayı gemiyi araştırırken nasıl görmediler hadi onu geçtim düşeceği yeri değiştirebilirlerdi.En kötü ihtimal gemiyi kaldırın havada bombayla çarpışın diye düşünüyordum ki sonundaki yeni gezegen olayı çok şaşırttı bakalım sonraki sezonda bizleri neler bekliyor.Umarım farklı evrimleşmiş bir canlı falan görürüz insan olmayan herhangi bir tür.

jessepinkman666

Yazmak için buraya girdim ama hiçbir şey yazamadım.Sezon o kadar hoşuma gitmese de sezon finali harikaydı.Hatta The 100'ın en iyi bölümü bile diyebilirim.

Soda_rehberi

Tüm izleyicilere, yapımcılara, oyunculara ve emeği geçen herkese çooook teşekkür ediyorum. Hayatımın bir parçası olan ve izlediğim, izlemekten zevk aldığım hayatımdaki ilk ve tek dizi'nin 5. sezonu da bitti. Herzamanki gibi enfes oldu her şey. Umarım, her şey dilediğinizce olur. Hoşçakalın değerli arkadaşlar!

Soda_rehberi

İşte benim aşık olduğum dizi!

MertKanG

Bundan önceki bölüme sezonun en iyi bölümü demiştim ama bu bölüm kesinlikle en iyisiydi. Nese gelecek sezona görüsmek dileğiyle.

Octavia'nın madi'yi kumandan olarak gösterdiği sahne çok iyidi ve morty nin yaşlanıp bu kadar şey yapması da baya iyidi.

Belmont

Tek kelimeyle süper.

Timjasonrichard

bölümün sezon finali olduğunu görünce ellerinde konu kalmadı, yaşanılacak tek yer ve bir avuç insan var zaten, gelecek sezon ne yapabilirler ki diye açmıştım. Şaşırtarak bitirdi :D

nymphsy

vay be güzel bitirdiler

monty i özleyeceğiz dizideki tek iyi adamdı

BugraPamuk

Ağlamamak için kendimi zor tuttum :(