Film sitemiz yenilendi tıkla test et.

The Flash mini poster

The Flash 3.Sezon 5.Bölüm

Monster

Reklamı Geç
Bölüm Açılmıyor
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?

Yorumlar

CFG 34

an itibar ile diziyi bırakıyorum çok fazla sıkmaya başladı ara vermek iyi gelebilir daha sonra devam ederim belki sorry barry allen

Hector

Hatırladığım en berbat bölüm, en berbat dizi olma yolunda emin adımlarla koşmakta. Yemin ediyorum 1 saatimi çaldı

elifnazercin

Yıldım

BthnTrky

Harrison Wells karakteri taşıyor resmen

bradpitt35

güzel ve duygusal bir bölüm ve ilerleyen bölümlerde heyecan doruğa çıkacak gibi duruyor... tşk. sdc...

batuhann

julian çok iyi la

shagarow

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
elle tutulur tek karakter Wells'ti onunda içine ettiniz elinize sağlık. Umarım en kısa zamanda bi şekilde bunu şutlayıp earth2'deki Wells'i geri getirirler. Bu bölüm bize Julian'ın motivasyonunu vermeye çalıştılar iyide oldu iyice ısındım karaktere ama çok uzun tuttular bunu 10 dakikada anlatabilecekleri şeyi koca bölüme yaymışlar izlerken açıkçası sıkıldım. Ha ama gerekli birşeydi bu, bu elemanın metalarla ne problemi var acaba diye sorup duruyordum kendime de keşke bu kadar uzatmasalardı hani mesela eskiden Julian'ın ezik, itilip kakılan biri olduğunu anlatmak için onun gibi bi çoçuğun hologram bi yaratıkla şehri korkutmasını izledik bu bölüm. sırf Julian, o çocuğun yaşadıklarını, korkusunu, o hissi iyi bilirim demesi için. Bunlar beni çok baydı. Killer Frost kısımları hoşuma gitti merakla tamamen dönüşeceği bölümü bekliyorum ki az kaldı 6. Bölüm Wally West ile alakalı olacak 7. Bölümün adı ise Killer Frost, bakalım nasıl işleyecekler.

emrekayabjk

@shagarow, yine uzun ve güzel yorum yapmışsın tebrikler :D

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
6. bölümün adı Gölge olacak. Benim tahminimce Kid Flash, Barrynin gölgesinde kalacak. Alchemy gelip Wally'ye gücünü geri verir diye düşünüyorum. Saçma bir tahmin ama ne olacağı belli olmaz, tam tersi de olabilir fragmanı izlemedim..

shagarow

@emrekayabjk,

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
eyvallah :) gölge teorine katılmıyorum, Alchemy'nin geri dönüşünden ötürü ona hitaben Shade'dir bölümün adı. Bölüm boyu Wally'i Alchemy'den korumaya çalışacaklardır ve eminim Wally de bizimkilerden kurtulup Alchemy ile yüzleşmek isteyecektir çünkü çok istiyor speedster olmayı.

hiimdoctor

@shagarow, Bence takıma katılacak bir süre sonra Julian. O yüzden bu kadar uzattılar.

burçin

Biliyorum 3. sezondayız ama ben daha yeni başladım bu diziye ve ana konu hoş diye 2 haftada bitirdim.Dizide ikili ilişkiler çok basit seviyede işleniyor gibi sanki çocuklar için yapılmış gelişmiş bir çizgifilm izliyoruz hissi vermeye başladı diyalogların basitliği özellikle DAREDEVIL ı izledikten sonra.Irıs in babasının aşk hayatına burnunu sokup 'aynı duyguları seninde tatmanı istiyorum' filan demesi bir bana mı saçma geliyor?Neyse madem beğenmiyorsun niye izliyorsun diyen arkadaşlar,ana konunun potansiyeli için izlemeye devam.

Dizinin Diğer Bölümleri

1.Sezon
2.Sezon
3.Sezon
4.Sezon
5.Sezon