Yakamoz S-245 izle

Yakamoz S-245 1.Sezon 1.Bölüm izle

Episode #1.1

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
bradpitt35

Bence Sezon çok iyi başladı beklediğim dizilerden biriydi... Tşk. Sd2c...

backtothefuture

güzel başlangıç beğendim :) kıvanç'ı özlemişim.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
ayrıca paralel evrende behlül ve adnan baba oğul olmuş :) ayrıca iki sevgili de buluşmuş :) melekler korusun dizisinde özge özpirinçci ve alper saldıran iki sevgiliyi oynuyorlardı. tekrar birlikte gördüğüme sevindim :)

Meyve Canavarı

Çok vurucu başladığını söyleyemem ama umarım ileride daha iyi devam eder, umutluyum

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Yalnız vurdurarak çalışan deniz altına ve Kıvanç Tatlıtuğ'un her eyw deyişinde içinden çıkan Kuzey Tekinoğlu'na bayıldım lksjnlvkdfkmzdfc

CSA3

Fena değil, güzel ilerliyor. Benim tarzım bir iş değil, bazı klasik Türk işi uyuz stereotipler gördüm (zengin çocuk ama şımarıkça kendi yoluna gitmiş, hayır babamın servetini istemem, falan kafasında, yok öyle biri :D). Umarım konu bunun üzerine kurulmaz ama ileride eminim bu bilgi kullanılacaktır.

maryjane1

birazcık lost birazcık the100 vibe ı aldımmm. kıvancın saçlar çok kötü bu arada :/

llall

Başlangıç için senaryo oldukça sönüktü.Klasik Türk dizisi replikleri bolcaydı.Ama izlenir mi dizi?Evet.Tabi çok da beklentiye girmemek gerek.Türk oyuncuları,farklı konular işlenen yapımlarda izlemek sevindirici.

edalexdesouza

çok güzel başladı bee

ManyakVAntepli

Başlayalım bakalım nasıl bir şeymiş..

emremuhti2002

Babası, Aşkı Memnu'da Behlül'ün amcası Adnan değil mi lan ? Hahahahaha

kakashisense

into the night ilk 10 dakikadan sarıyodu bununda aynısı olmasını umuyorum

llall

Diziyi izleyecek olanların ilk önce ''Into the Night'' dizisini izlemesi faydalı olur.Zira Yakamoz S-245 bu dizinin spin-off'u olarak çekilmiş bir dizi.Genel tanıtım fragmanları fena değildi,umarım dizi de beklentileri karşılar.