Avatar: The Last Airbender 1.Sezon 4.Bölüm izle

Into The Dark

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Ateş Hekimoğlu

Orijinal hali daha iyiydi ang + katara mağara sahnesi, dövüş sahneleri

FilmCanavarı98

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
bumi'nin orjinal karakterini bozmamalarını tercih ederdim. iroh ile zuko arasındaki ilişki güzel işleniyor

Kamil89

Animasyonu bilmediğimden ve bağımsız izlediğim için bu bölüm kendi içinde tutarlı geldi. Flashback sahnelerle eski olayları anlatmaları bayağı bilgilendirici oluyor.

Şeyi merak ettim. Bumi 100 küsur yaşında ama nasıl bu kadar zinde olabiliyor. Kullandığı bir sihirli ilaç mı var acaba.

gunselis

aww, karanlık mağrada aang ve katara'nın yolunu kaybettikleri bölüm favorimdi, o bölümü böyle geçiştirmeleri üzdü :(

Tardis

AY BUMİ ÇOOOOK KÖTÜ OLMUŞ YA sevdiğim karakterlerdendi ama berbatt yapmışlar inanamadımm

queenofzimbabwe

Ya bir de Azula - Ty Lee - Mai resmen hakaret. En fazla bu kadar kötü yapılabilirdi.

queenofzimbabwe

Arkadaşım, dizide favori karakterim Bumi'ye ne yaptınız siz böyle? Bu nedir ya? Bumi neden hintli ve sinirli. Bumi seride Aang'i gördüğüne mutlu ama aynı zamanda Aang'e öğretmek adına bir tık öğretici moddaydı. Burda sanki Aang'i yok etmeye dünden hazır biri gibi resmetmişler. Hintli olması daha da sinir etti, çünkü neden? Ayrıca yine bölümler mixlenmiş, Aşk Tüneli'ne Aang ve Katara girip birbirlerinden hoşlandığını ima eden bir olaylar serisine yol açıyordu. Okey Aang burda çok küçük, bu sahneyi yapsalar çok tuhaf olabilirdi. Ki zaten Aang'in Katara'dan hoşlandığına dair bir şey göstermediler. Tüneldeki hippileri görmek güzeldi. Yine çok hoşuma gitti diyemiyorum. Bumi kısmı çok sinir etti.

Prenstr

karkterlerimiz yavaş yava olgunlaşmaya başladı ama saçlarının uzadıgı kısmı heralde 2.sezonda görürüz, bu arada animasyonun ilk sezonu degilde 1.kitabını ele alıyordu sanırı mbu sezon yani animasyonun 11.bölmüne kadar falan