Film sitemiz yenilendi tıkla test et.

izlenmesi gereken bir yapıt mı ??

idemirr3

anthony hopkins abimizin oynadığı hannibal kadar iyi olmasını beklemiyorum fakat mad men,got, breaking bad gibi izlenmesi gereken bir dizi mi ?

Ataturke Benzemeyen Adam

Evet. "Kuzuların Sessizliği"yle yarışır bir kaliteye hatta bence daha fazlasına sahip ama genelden daha farklı bir seyirciye hitap ediyor, izleyiş zevkiniz Hollywood tüketicileri için hazırlanmış, sanat kısmı geri plana atılmış eserlerse sizi bunaltacaktır. Hannibal sinemanın ve şiirin diliyle yoğrulmuş bir dizi, bu sebeple iptal edildi, popülitenin isteklerine ters düştüğü için. Bunu bilip başlayın.

Hannibal

Kullanıcı adımdan anlaşılacağı gibi, inanılmaz etki bıraktı bende, yok böyle bi dizi, inanılmaz soğukkanlılık ve heyecan, izleyin.

suicidalclown

Şu ana kadar hiçbir dizi ya da film için kesinlikle izlenmesi gerekiyor demedim. Hele bu dizi için hiç demem. Beğenmediğimden değil tabii ki de. Bayılıyorum. Karakterlere (özellikle mads), çekim tarzına ve senaryosuna. Ama çok farklı bir kurgusu var. Herkesin beğenip, izleyebileceğini düşünmüyorum açıkçası.

ibrahim yilmaz

şuana kadar izlediğim en iyi dizi.. etkileyici ve sürükleyici ... sıra dışı bir kurguya sahip.. oyunculuk mükemmel durmayın derim. unutsam da tekrar izlesem diyorum

doctor who

Şu ama kadar Sherlock ve Doctor Who dizilerini izlememe rağmen (yanlış anlamayın onlara da bayılıyorum :D) bir bölümün bu kadar kısa geldiğini hatırlamıyorum. Gerçekten benzersiz ve en iyi dizilerden birisi.

SpaceTime

En sevdiğim 3 dizi Doctor Who, Sherlock ve Hannibal... Eğer Hannibal'ı izlemek istiyorsanız asla yarım bırakmayın. Diziyi bitirin, o zaman neden böyle söylediğimi anlarsınız. :) Sonra da en sevdiğiniz dizilerden olur.

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla