Film sitemiz yenilendi tıkla test et.

Sherlock niye 6 yılda sadece 3 sezon verdi?

Dont Panic

Hayır anlamadığım bu kadar tutmuş bir dizi hem sezonları az hem de 3 bölüm var her sezonda bize de yazık bir de ara verdi şimdi asır oldu bekliyoruz ya ne kadar acımasızsınız.

Arya Stark

Benedict'in dizideki performansından sonra baya istek geldi 6-7 filmi var Doctor Strange yakında çıkacak bazılarının çekimleri başlamadı Hamlet te oynadı yapımcılarda Benedict'i beklemek zorunda kaldı tabi 3 yıl biraz fazla oldu ama napalım başka Sherlock yok bekledik 3 yıl ara veriyorlar 3 haftada 3 bölüm yayınlıyorlar ve sezon finali yapıyorlar ve biz bunları bekliyoruz.

Dont Panic

Yani haklısın da bir çözüm bulsalar.

Arya Stark

Keşke...

KemaList

valla ben hiç başlamayın derim çünkü başka hiç bir diziden zevk almazsınız bunu bitirince en azından suç polisiye kategorisinde ki yılda 1 bölüm çekiyor la adamlar :D

Arya Stark

Lucifer var bide polisiye,fantastik,bilim kurgu karışımı bişey neredeyse sherlock kadar zevk verici

111222333

Çünkü Sherlock normal diziler gibi olup, en azından her sene bir sezon, bir sezonda da 13 bölüm devam etmiş olsaydı, şu anki popülarite yakalanamazdı. Çünkü Benedict Cumberbatch 2010 yılından sonra 12 filmde oynadı ve en az 5 seslendirme yaptı. Martin Freeman'da 9 filmde oynadı ki bu filmlerin 3 tanesi Hobbit serisinde başrol yani en az iki buçuk saat. Ben şahsen her bir Benedict Cumberbatch veya Martin Freeman filmine gittiğimde "ah şu Sherlock da çıksa da izlesek" diye düşündüm. Bu da seyirci kitlesine seriyi özleme fırsatı veriyor. Kısaca bu dizinin bölümlerinin bu kadar uzun aralıklarla çıkmasının nedeni, birinci başroller büyük starlar ve bir çok başka projeleri var, ikinci yapımcılar muhtemelen dizinin beklenmesini istiyorlar.

godlessturtle

dostum bi şey ne kadar azsa o kadar değeri artar bu dizi de o mantıkla yaplıyor ki böylesi daha iyi. 6 sezon toplamda 78 bölüm çekselerdi saçmalayabilirlerdi çünkü 21.yy sherlockundan bahsediliyor. geçmişte olan vakaları günümüze uyarlamaları gerekiyor ki bu da baya emek istiyor

Halit Şahin

sherlock bitecek gibi arkadaşlar

ahmetersen

baylar bayanlar bu sherlock un yeni sezonu ne zaman başlayacak bilgisi olan varsa bilgilendire bilir mi

Dead_Fish

Arthur Conan Doyle'un yazdığı hikayeleri senaryolaştırdıklarına göre basılmış, yayımlanmış Sherlock hikayeleri kadar sürebilecek bu dizi daha fazla değil. Yoksa sezon aralarında birinin 9, birinin 7 filmde oynamış olması değil bahane. Bir aktörün bir filmin çekilmesine harcadığı zaman ne kadar? En fazla 3 ay. Arada oynadıkları bütün rollerin toplamından 5 kat fazla boşluk var.

eagle

ben Sherlock izlerken dizi oldugunu dusunmeden izliyodum, 13 bolumluk film gibi izledim ve film serileri de boyle gec cikar. cok emek harcaniyor bu diziye. yukardaki yorumlara da katiliyorum. iyiki boyle yapmislar diziyi.

Sherlock19

sın resmi açıklamalara göre 5.sezon onay aldı resmi olmayan kaynaklara göre ise 5.sezon 2018 de geleceği söyleniyor

Can Touch This

Evet, dizinin 5. sezonu 2018'de çıkacak. Ancak ısmarlama olacak gibi. Çünkü normalde dizi final yapacaktı. O kadar beğenildi ki senaristler ve yayıncı kanal yeni sezonu çekme kararı aldı. Genelde diziler bu raddeye geldiğinde, bitmesi gereken yerde bitmeyip, çok izlendi diye reyting ve gelire adapte edildiğinde fiyaskoya dönüşüyor. Umarım bu Sherlock için geçerli olmaz.

ceronimolocked

@sherlock19 nereden açıklama yapıldı @CanTouchThis

R36a1

Sherlock dizisi Arthur Conan Doyle'un kitaplarından uyarlama. Ama kitaplar 1890-1900'lülerde geçiyor ve buna rağmen dizi günümüz uyarlaması. Her hikayenin günümüz uyarlamasını yapıp sonra onun çekimini yapmak vs. kolay iş değil...

R36a1

Ayrıca bunu dizi sitesinde izlediğiniz için dizi olarak düşünüyorsunuz. Evet dizi ama film gibi düşünün? Siz hiç bir buçuk saatlik dizi gördünüz mü? Hayır... Siz alışmışsınız dizi sitesindeki serilerin her hafta yenisinin gelmesine. 13 filmlik bir film serisi gibi düşünün bunu...

Gecemy

Ayni dizinin amerikan versiyonu var. Yine sherlock Holmes yine bu yuzyilda. Sadece joan watson erkek degil bayan ve Lucy Lui oynuyor. Diziye EELEMANTARY ismini vermisler. 6 sezonda 24 er bolum mevcut. 4 sezonu bitirdim kaldi iki sezonum.

rtefacts

Her bölümün bir film kadar uzun ve kaliteli yaptıkları için böyle olduğunu söylediklerini duymuştum.

ibrahim yilmaz

başlık süpermiş... cevabı ne olursa olsun soruyu sormaya devam ederim..

aydpeace

illumunati dizisi oldugunu bir ben mi farkettim. Onca begenen var kimse deginmemis mi? Odasindaki geyik kafasi seytan simgesi bohomet degil mi? dizi zaten mukemmel ama bunlar zaten dunyadaki her mukemmele sahip olanlar degil mi? bu kadar izliyorsunuz hic mi Sherlock gibi dusunemiyoruz? Filminde zaten illumunati simgeleri dolu.

ibrahim yilmaz

İllumunati diye bir şey yok kardeş.. Kafanı yorma

SpaceTime

Bir sezonda üç bölüm onların bölümleri daha detaylı ve kaliteli yapmalarını sağlıyor. Böyle iyi bir dizi bulmuşken bundan şikayet etmeniz gereksiz.Yani beklemeye değer.

ElenaHolmes

Bölümler uzun ve yerindeydi.Daha çok olsaydı bu kadar tutmazdı emin olun

eurus

kalite

Triangle

aydpeace nicknameli arkadaş gördüğünüz her bokdan şeyi illuminatiye bağlıyosunuzsa artık, gerçekden böyle bir örgüt varmı yokmu bilmiyorum, varsa demek ki istediklerine ulaşıyorlar.

Billooooo

Siz onu bırakında bitmesine üzülüp ağlayın.

Emil_Aze

Billooooo Aga öyle deme ya ,gelir nede olsa

Mugiwara No Luffy-san

İnşallah gelir .

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla