Reply 1988 izle

Reply 1988 1.Sezon 15.Bölüm izle

Between Love and Friendship

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
ismim-mismim-yok-benim

taek hırslı zaten babasına çekmiş bu konuda bence baya bir benziyolar. hatta sunwoonun annesi demişti çok hırslıdır diye. bence aynısı taekde de var. ama jung hwan pek hırslı değil gibi çoook istese de çooook çekiniyor hamle yapmaya. umarım arkadaşlıkları bozulmaz ben zannetmiyorum ama bundan hep korkmuşumdur. jung hwana içim gidiyor. sızlıyor resmen, izlemesi çok zor o bu haldeyken.

ismim-mismim-yok-benim

erkekler aşık olunca 2 belirtisi var ortası yok. ya salak salak sırıtıyolar ashhfklaf ya da saçma salak yere sinir ediyolar kızı. arası yok hep böyle lkzdjşljlkb

ismim-mismim-yok-benim

bu dizideki her ship çok özel...hepsi birbirini tamamlıyor gibi.

ismim-mismim-yok-benim

dong ryongun ev yemeği olsun da ne olursa olsun demesi beni biraz üzdü..zengin olsa da her istediğini yiyebilse de annesinin tek yapabildiği şeyi, yosun çorbasını, özlemesi de çok üzmüştü. evden sürekli kaçmaya çalışması, ve çalışma yerinde uyuması da.. ama ne mutlu ki ona aile olan arkadaşları var :)

llall

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Taek'in Jung Hwan'ın duygularını fark edeceği bölüm sonu fragmanından belliydi.İyi oldu,zira onun bunu itiraf edeceği yoktu.Arkadaşlarını için sürekli susuyor Jung Hwan.İlk önce Sun Woo için sustu,şimdi de Taek için susuyor.Ne çektin be Jung Hwan!

Tümünü Gör Tartışmalar