Reply 1988 izle

Reply 1988 1.Sezon 9.Bölüm izle

Crossing the Line

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
ismim-mismim-yok-benim

ay fragman çok güzel ama saat de baya geç...napsam ki

ismim-mismim-yok-benim

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
şimdi ben bi spoi gördüm diziye o yüzden başladım taek ve deoksun evde ya da odada yalnızdı sanırım taek deoksuna şey diyodu bu gece kendimi tutamayabilirim kapıyı kilitlediğinden emin ol diyodu ikisi gülüyolardı falan net ama jung hwan bu bölüme kada kafamı karıştırmıştı çünkü 2015teki hali pek taeke benzemiyodu konuşması falan ama deoksun alıştırmış belli ki onu ASJLHFHASKLG yemin ederim ideal çift ya adfgkg sakin erkek ve aşırı hiperaktif kız jahfdjkhdgaksdgd

ismim-mismim-yok-benim

ostlar çok hoşuma gitti hiç o zamanın müziklerini beğenceğimi düşünmüyordum ama snowdrop ve reply1988 bu ön yargımı kırdı arada açıp ostlarını dinliyorum cidden çok güzeller. rahatlatıcı.

ismim-mismim-yok-benim

şimdi tahminlerimi söylicem bakalım tuttacak mı. izlemeden önce yazmak istedim. şimdi 9. bölüme geldik. genelde 9da baya bi şey hafiften belli olur. ama 16 bölüm için genelleme yaptım. tabişimdi 20 bölüm var ama son bölümler 2015teki hayatlarından olur falan diye tahmin ediyorum bence o yüzden taek yavaştan deoksuna açılabilir. jung hwan da yanı şekilde. ya da geç kalabilir. bora ve sunwoo arası baya sıcak oldu gecen bölümde bence bora artık daha ılımlı olur ona karşı. yani bu bölüm biraz romantik olabilir. ilişkiler üzerine odaklanabilir. bence komik bir bölüm izlicez hadi bakalım.

ismim-mismim-yok-benim

park bo gumu dinliyorum..sesi bana huzur veriyor. bir ara bakın spotifyda.

llall

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Bölümün en iyisi sahnesi otelde derdini anlatmaya çalışan Deok Sun'lu sahneydi. :D Bu arada Jung Hwan ile Taek arasında bizi ikileme düşürmeye çalışsalar da 2015deki kişi belli bence. :)

Tümünü Gör Tartışmalar