The Twilight Zone izle

The Twilight Zone 1.Sezon 5.Bölüm izle

Cradle of Darkness

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
aischa

Bölümler niye açılmıyor niye izleyemiyorum

Dreamer_

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
kaç bölümdür merakla izledim ama sonuna bağlayışları becerememişler.. konular, işleyiş, gizem güzel ama sonra adam çıkıp mesaj veriyor "bu budur, şu şudur, nokta" üstelik inandırıcı da değil, ne demek tarih asla değiştirilemez red alert oyununda einstein zaman makinası ile geçmişe gidip hitleri tarihten silmişti ama bu kez ruslar almanyanın yerini almıştı mesela.. bize alternatif bir tarih sunmuştu.. bebeği değiştirdi, baba okeyledi, bizimki kafayı uzatıp tarih asla değiştirilemez dedi, 20 dk boşuna izlemişim gibi oldu, biraz şaşırtın biraz ince işleyin sonunu da bir anlamı olsun. ama asla bu budur şu şudur diye mesaj verip durmayın, böyle oldu de geç, biraz duygusuna dokundursan olur. inside no 9 a benziyor ki orada o ikilinin oyunculuğu müthiş umarım sonuna daha iyi bağlarlar ileriki bölümlerde.. konular, işlenişi güzel çünkü..

DİLARA FERHUNDE ÖZNİL

Tarih asla değiştirilemez. Bu söz üzerinde çokça tartışılabilir. Ama senaryoda tarih değiştirilebilirdi, nasılmı..?

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Gelecekten geçmişe yolculuk yapan Marta, Hitleri değilde eğer Anne ve babasını ortadan kaldırsaydı, Hitler daha başka türlü yetiştirilebilirdi ve büyüdüğünde kötü bir kişiliğe sahip olmazdı, Ya da sadece bebek Hitler değilde tüm ailesi ortadan kaldırılabilirdi, bu sayede tarih değişebilir ve yeniden yazılabilirdi.
Senaryo bence bu şekilde kurgulansaydı tarih değiştirilebilirdi ve bu sayede verilen mesaj daha ilgi çekici olabilirdi, ama ben yinede bölümü beğendim, emeği geçenlere teşekkürler.!