The 100 izle

The 100 3.Sezon 4.Bölüm izle

Watch the Thrones

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Matrix9

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Bu Bellamy de aptalın önde gideni. Ulan geri zekalı, saldırıyı Buz Ulusu yatı. Bunlar manyak kel kafanın gazıyla kendilerini korumaya gelen insanlara saldırıyor. Dizideki herkes ayrı bir manyak.

iremk

niye herkes konuşurken bir anda kabile diline geçiyor? havalı durduğunu düşündükleri için mi yapıyorlar? bence çok gereksiz

NIGGA

boktan bir bölüm daha ama bu sefer kalbim sızladı izlerken senaristler sanırım bir anlaşmaya hem uyarken hem de uyulmasaa ne olur diye çekmişler diziyi. Kardeşim birde insan bir elçi bırakıyorsa diğer şehre ve kendi şehrine 300 kişiik bir ordu yolluyorsa elçiyle yollar aq indranın sözüne güvenmeseler bile clarkeın sözüne sike sike güvenirler. Aklınızı şemalinizi yazacağınız senaryoyu ...

ozgusibel

Bölüm yazarları işler yolunda gitmesin diye her haltı yiyorlar. Başkansın sana baş kaldıranlara vereceğin ceza maksimum bu dimi. Dağdan gelip bağdakini kovuyorlar resmen onu geçtim her sezon bir tane başrol mutlaka iq kaybı yaşamak zorunda mı? Finn ayrı, jasper ayrı, bellamy ayrı... Bir de zar zor yaşam mücadelesi veriyorsun. Bu kadar salaklıkları yapacağın son yer bile olabilir bu. O jaha mıdır nedir o adam da ayrı salak. Tam dağı ele geçiriyorlar dağ gidiyor. Hem de hiç ummadık yerden hiç ummadık kişi çıkıyor. Tam koalisyona girmişler ay biz çıkıcaz yapıyorlar. Diziyi yarım bırakmak istemiyorum ama bitse de kurtulsak şu kanser yazarlardan diye bekliyorum.

Lucifer Morningstar

ŞEREFSİZ PİKE Hepsini anladım'da neden 13.KABİLE'den çıkıyon yavşağın evladı bu adamın dağ adamlarıyla bir bağı falan var heralde onlarda şerefsiz adi buda kesin bişey çıkar ilerde

IALES

Tuttuğumu gibesim geliyor bu dizide ama hiç birini tutamıyorum sinirden çıldırıyorum

Bycastiel

Ulan dizide herkes *m delisi olmuş arkadaş. Jasper mayayı kaybeder,alkolik olur,salak salak hareketler yapar. Bellamy ginayı kaybeder, baş kaldırır. Amk ergenleri sizi . Bir tek sinir olan benmiyim bu duruma ?

Bartu

Bu Jasper salak ya yemin ediyorum

Soda_rehberi

jasper ı anlamakta bazen güçlük çekiyorum gerçekten, kısa bir süre içerisinde bağlandığı bir kıza o anda yapılması gereken radyasyonu içeri verme olayından sonra ölmesine sanki diğerlerinin suçuymuş gibi bakıyor. diğer insanlara karşı hep bir tavırlı, davranışları yanlış. kendisi de bu sıkıntı da olduğunu biliyor fakat yaptığı hareketlerin yanlış olduğunu da . aslında biraz düşünse her şeyin nasıl olması gerektiğini ve artık geçmişe bir şey yapılamıyacağını anlar.

irems

pike'ın başkan olup grounders'a saldırması 13.klanı reddetmesi kadar saçma bir şey görmedim ayrıca bellamy çok çabuk taraf değiştirdi ani ve saçma olmuş bu bölüm cidden saçmaydı canımı sıktı pike şuan

Alec-lightwood

Clarke bir yerlerini parçaladı Abby Kane falan barış yapmak için, 3. sezonun ortalarındayız daha yeni yeni ısındı araları bu adam herşeyin içine edecek .......

herteldencalanadam

en saçma bölüm diyebilirim adamlar 4 aydır dünyada 2 günde gelen adam başkan oldu savaşa girmeden yaşayamazlar sonu ne olacak hayırlısı clarke başkan olsa keşke

herteldencalanadam

en saçma bölüm diyebilirim adamlar 4 aydır dünyada 2 günde gelen adam başkan oldu savaşa girmeden yaşayamazlar sonu ne olacak hayırlısı clarke başkan olsa keşke

Yusuf 2

Pİke pike pike pike pike reis. :-)

filiznur

tarim kabilesini keske hic ark a almasalardi

ikonoklast

bu kadar u dönüşü de olmaz ya mahvetmeyin güzelim diziyi ne saçma senaryo

lethality

Bölüm süperdi her zamanki gibi. Bu arada site tasarımınızı değiştirdiğiniz için çok sevindim ve çok güzel bir tasarım olmuş sade, şık SezonlukDizi farkı )

johnreese

Çok iyi be. Şu an devam eden diziler içinde hiç sıkılmadan izlediğim tek dizi.

AkHiLLeuS

Ulan dizi öyle bir hal aldı ki uzaydan gelenler yabani dünyada kalanlar medeni oldu bir anda