The 100 izle

The 100 3.Sezon 8.Bölüm izle

Terms and Conditions

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Matrix9

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Kane eline sağlık. Bu Bellamy'ye ilk günden beri ayar oluyordum zaten. Dağdaki yaptığı onca şeyi son 5-6 bölümde çöp etti şerefsiz. Hayır dizideki genetik salaklık herkeste var. Niye duruyorsun aptal Kane, ez geç amk

Felix Gallardo

Hgg abd aka

lilithh

Bellamy su an zihnen offline arkadaslar . Bu sezon ciğerim soldu resmen

iremk

bellamy karakterini ne kadar değiştirebiliriz diye düşünülmüş. Ya sıçılmış gerçekten. Monty, oysaki seni ne çok sevmiştim püüü

iremk

bellamy karakterini ne kadar değiştirebiliriz diye düşünülmüş. Ya sıçılmış gerçekten

alaimisema

İlk suçlu clarke bence buz ulusunun kraliçesini öldürdü intikam olarak da insan bir haber, bir bilgi yollar arkadiadakilerin hiçbir şeyden haberi yok hadi onlar intikam alacak ittifakınız olan ordudansa gidin buz ulusuna saldırın bari. 2 günlük pike kaneden nasıl daha değerli olur anlamıyorum bu vakte kadar pike mı vardı ?! binbir zorlukla kurulan barış ortamını bozdular resmen ayrıca murphy şu sefillik döneminden kurtulabilir mi artık .d

ömerfarukyeşildağ

Pike tam bir mal.

HAXELOR
DaebakBeyaz

Bellamy şu sezonda sana kıl oldum lan

S2Jackson

abby nerde abi bütün bölüm alooo seessssss

Muradriann

Miller<3 çok tatlı ya.

Eşcinsel rolde olmasına çok sevindim :D

irems

koca bir bölüm ve başrol clarke ortada yok 2 dakikalık bir yer de mi verilmez abby ortada yok, resmen pike'ın saçmalıklarını izledik.

eğer marcus cidden idam edilirse dizi biter ve bellamy'i bu kadar dik kafalı yapmak çok saçma nerdeyse octavia'ya karşı savaşıcak senaryoyu beğenemiyorum artık

xxeylül

Şüphesiz en saçma bölümdü...

herteldencalanadam

hiçbir diktatör seçimle indirilmemiştir. Pike şimdiden bir zavallı konumunda. Kendini koruyan 300 masum insanı öldürdü ardından da kendi insanlarının arasını açtı. oysa ki 13. kabile olsalardı şimdi bir savaş kapıda olmayacaktı. 2 günde gelmiş adamı kral yaptınız kraldan çok kralcılık yapıyorsunuz. Lütfen artık diyaloglara önem verin.

Homeros

Bu bölümü izleyince aklıma Türkiye Cumhuriyeti'nin şu anki yönetim şekli geldi nedense.

Dojii

kafasiz pike

Yusuf 2

Seni seviyoruz pike reis. Ulan şu pike reisin peşinden gitseler dünyüyı tertemiz ederler dünyalılardan.

bu arada abby'i gören oldu mu bu bölümde? :-D

jessepinkman666

bellamy cidden nefret edilcek bi tip oldu ama monty dede baya bi suç var açıkçası

deadisland2

bellamy e bu sezon çok gıcık oldum -_-