Film sitemiz yenilendi tıkla test et.

The 100 mini poster

The 100 3.Sezon 8.Bölüm

Terms and Conditions

Reklamı Geç
Bölüm Açılmıyor
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?

Yorumlar

ömerfarukyeşildağ

Pike tam bir mal.

DaebakBeyaz

Bellamy şu sezonda sana kıl oldum lan

S2Jackson
Muradriann

Miller<3 çok tatlı ya.

irems

koca bir bölüm ve başrol clarke ortada yok 2 dakikalık bir yer de mi verilmez abby ortada yok, resmen pike'ın saçmalıklarını izledik.

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
eğer marcus cidden idam edilirse dizi biter ve bellamy'i bu kadar dik kafalı yapmak çok saçma nerdeyse octavia'ya karşı savaşıcak senaryoyu beğenemiyorum artık

xxeylül

Şüphesiz en saçma bölümdü...

herteldencalanadam

hiçbir diktatör seçimle indirilmemiştir. Pike şimdiden bir zavallı konumunda. Kendini koruyan 300 masum insanı öldürdü ardından da kendi insanlarının arasını açtı. oysa ki 13. kabile olsalardı şimdi bir savaş kapıda olmayacaktı. 2 günde gelmiş adamı kral yaptınız kraldan çok kralcılık yapıyorsunuz. Lütfen artık diyaloglara önem verin.

Homeros

Bu bölümü izleyince aklıma Türkiye Cumhuriyeti'nin şu anki yönetim şekli geldi nedense.

xxeylül

@Homeros, Bölümün şuan daha başındayım ama çok merak ettim açıkçası tam olarak hangi kısmını benzettiğinizi bölümü bitirdikten sonra anlarım umarım.

Dojii

kafasiz pike

Yusuf 2

Seni seviyoruz pike reis. Ulan şu pike reisin peşinden gitseler dünyüyı tertemiz ederler dünyalılardan.

spoiler Spoiler butonuna bölümü izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
bu arada abby'i gören oldu mu bu bölümde? :-D

jessepinkman666

bellamy cidden nefret edilcek bi tip oldu ama monty dede baya bi suç var açıkçası

deadisland2

bellamy e bu sezon çok gıcık oldum -_-

Dizinin Diğer Bölümleri

1.Sezon
2.Sezon
3.Sezon
4.Sezon
5.Sezon
6.Sezon

Tümünü Gör Tartışmalar