The 100 izle

The 100 5.Sezon 9.Bölüm izle

Sic Semper Tyrannis

Çeviri Notları
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Matrix9

Gon Blodreina! Gon Blodreina!

esas oğlan

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
allah'a gerçekten büyük. octavia çok şükür hayata döndü de düşmanın kargaşasından faydalanıp öldürebilirler inşallah.

GamzeKoc

Clarke seni seviyorum ama bazen çok saçmalıyorsun.

Kcevik03

her bolumde birileri ihanet etmek zorundami 5 dakikada bir karar degisiyo noluyo bu diziye

Boeing

Indranın gıcık kızını sevmeyen tek benmiyim yüzünü görmek bile istemiyorum

MrLog

ulan clarke delirttin ulan beni elim ayaundefinedm titriyor bak sinirden neymiş they made theır choıce muş ulan yanındaki kız da kendi seçimini yaptı kabul etti ateşi bırak işte illa bozacaksın birşeyler tam oturdu derken

jessepinkman666

Tam diyorum bu sefer Clarke ı sevmeye başlıyorum.Yine gidip bir bokluk yapıyor.

mrt347

Clarke çok bencil bu ne ya. Bellamy'ye barış içn octavia'yı öldür diyordu. Söz konusu madi olunca nasıl da sattı bellamy'yi. Bu bölümden sonra nefret ettim clarke'tan. Bencilliğin bu kadarı.

Barbarian

fenna bölüm

nymphsy

Clarke kadar bencilini görmedim. They've made their choice deyip kaçıyor.

Soğukkanlılıkla itaat eden adamı da öldürdü

Alec-lightwood

videoların sesi çıkmıyor, çok sessiz duyamıyorum!

MertKanG

Her bölüm illaki biri delirtiyo beni ulan aptal clarke madi yi öle mi koruyosun ne güzel çipi de taktılar ayrıca bellamy indra ölmek üzereyken kaçıyo musun bu mudur yani gerçekten her bölüm yeter artık bi kere de herkes doğru kararı versin mk bunun haricinde bi sorun yok bu sezon gayet iyidi

Soda_rehberi

Olaylar yavaş yavaş gelişmeye başlıyor. Aslında sezon sonlarına yaklaştıkça olan karışıklık ve olayların gelişmesi çok normal. Şu zamana kadar pek zevk vermediğini düşünen takipçilerin, bu bölümden sonra daha çok zevk alacağını düşünüyorum. Yine güzel bir bölümdü. Başarılar !