The 100 izle

The 100 6.Sezon 9.Bölüm izle

What You Take With You

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Berk opak

son sahne saçmalıktı çünkü boşlukta o kadar süre patlamadan duramaz bunu nasıl atlayabilirler

Matrix9

Senaristler sizin yapacağınız işi s*keyim.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Pike şerefsizini niye hortlattınız? Octavia'mı suçlu göstermek için yemediğiniz b*k kalmadı amk. Kızın yaptığı her şey en doğrusuydu. Çok saçma bir şekilde kendisi ile çeliştirttiniz. Dizi tam gıcıklıktan kurtuldu bu sezon derken geçen bölümden beri aynı saçmalıklara geri döndüler. Gerçekten beyin yok bu senaristlerde.

esas oğlan

octavia nami diğer blodreina

artık blodreina değil. blodreina yı öldürmesi muhteşemdi. ben blodreine olduğu zamanlarda bile kızamamıştım ona. hep hayatta kalmak için yaptılar. tabi iğrenç bir şey yaptıkları ama iyilik timsali kane in de insanları toplu ölüme yollamak istemesi ve toplu ölüme yollamasından diplomasisinin hep ölümle sonuçlanmasından dolayı yapmacık buluyorum. octavia nin askeriyiz. tabi yamyamlık iğrençliğini görmezden gelmek istiyorum yamyamlığın sorumlusu da abby aslında. belki daha farklı bir senaryo bulabilirdi. kızını kurtarmak için her şeyi yapan abby nin bulduğu tek çözüm olduğuna inandırdı octavia yı. insan eti yemek insani kötü hissettirdiği içinde octavia bu kadar karanlık tarafa geçti. şimdi her şey bittiği için çok mutluyum. kane de ölümü hakikaten üzücüydü. kendi bedenindeyken ölse üzülmezdim. ama intihar etmesi çok kötüydü.

esas oğlan

bu dizide clarke kadar kötü bir karekter daha yok ama bu bölümün kötüsü kesinlikle abby. anne kız ölseler insanlık savaştan vazgeçebilir. abby çok zayıf bir karektere dönüştü. nereye çeksen o yöne gidiyor.

geçen sezon kötü taraftaki hastaları kurtarip dünyanın yeniden yaşanılmaz olmasında büyük katkısı var bu sezonda kane in istemeyeceğini bile bile onu yeniden diriltti.

acar41

Adamsın Marcus Kane Başka Birşey Demiyorum...

Efestess

Ya bir sey merak ediyorum Kane bosluga atildi ama o bedene yerlestirilirken bir cipin icinde degil miydi? O boslukta beden olarak olsede sonucta çip durmuyor mu onu cikardilarda ben mi kacirdim?

karbonaich

lost göndermesi :))

L2P KhaFA

çok sa.ma geldi kane nedne intar etti. neymiş başka beden de yaşayamazmış bari o kadar geri geldın o beden senin içiin kendini feda etti bundan haberi yoktu ama en azından bir çabalasaydın .. hahır ben yaşayamam ölemme lazım hımm . anlamadığım bir şey de kane nasıl aktarıldı o bedene kayıtlı bir çipi yoktu çipi naısl ürettiler

UbydllhZoe

See you in another life, Brotha

Swimmer

10. Bölüm ne zaman gelicek

muratunal

Abby sağolsun 1 kişi ölücekken 2 kişi öldü

filika

Yine harika bir bölüm iyi ki izlemeye devam etmişim.

iremkevser44

Abby mallığından dolayı 2 kez aynı şeyi yaşadı.

Lucifer Morningstar

May we meet again... Yu gonplei ste odon

k3oZ