The 100 izle

The 100 7.Sezon 10.Bölüm izle

A Little Sacrifice

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Matrix9

Ulan hayatımda hiçbir diziyi izlerken bu kadar sövmedim. Bitse de kurtulsam ya.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Amk Raven'i kal orada geber o zaman ne engelliyorsun Echo'yu. 7 sezondur böyle y*rrak kürek vazgeçirmelerle, hümanistliklerle geçiyor. Bıktım ya.

Aegon Targaryen

Hope bu dizinin başına gelmiş en gereksiz karakter olabilir koskoca diyoza öldü bu aptal yüzünden

Merterendmr3460

ben ne izledim lan efsaneeee

UbydllhZoe

Şu Clark'ın hep alevi alıp kumandan olmasını bekledim hayallerim clarke-lexa sezonunda kaldı.

Büşra91

Bell'in -sözde- (geri geleceği apaçık ortada ) ölümüne üzülen Echo'ya gram acımıyorum. Echo'nunn hiç bir acısına hiç bir şeyine acımıyor üzülmüyorum. Bir türlü ısınamıyorum kadına ya. Hope O teyzesinden o kadar çok kötü karakter dinlemiş ki aynı onlar gibi yanlış kararlar veriyor. Abi biride şu dizi de mantıklı karar versin ya artık. Beyninize hala oksijen mi gitmiyor?

sedaackr

hope neyin umudu acaba ya adına yakışmasını bekledim hep berbat etti her şeyi en çok diyozaya üzüldüm

Alec-lightwood

SON SAHNE ŞELALE :O

hurihan

son sahne offf

lilithh

hope...... Clark ile yarisirsin diyeceğim de Clark bile senin yanında hic kalıyor.....

LmGncy

Düşünüyorum şu Hope, şu embesil Pike'dan bile daha salak cidden. Diyoza gibi bir kadının kızı nasıl böyle olabiliyor, aynı babası işte ahahah

BugraPamuk

son sahne çok iyidi :o

AzEnEo

bu nasıl bir bölümdü