The 100 izle

The 100 7.Sezon 13.Bölüm izle

Blood Giant

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Matrix9
thorald vesteinsson

sarışın kıza dizinin başından beri ayar oldum kimin yaşayıp kimin öleceğine karar veriyor kendini tanrı sanıyor. sırf onun için diziyi bırakmıştım sonunu merak ettiğim için tekrar başladım onu görünce yine sinirlendim

Merterendmr3460

ve bellamy blake ölür son.

UbydllhZoe

Şu karaktere 7 sezonluk ana karakterlerden birisinin bu şekilde ölmeci çok acı verici bir şey. O kadar güzel sezonlar bölümler geçti adamı öldürmek için saçma bir senaryo kurup o saçma senaryo üzerinden kurban ettiler.

lilithh

hgshgqcs her insan öldürür sevdiğini

WenTraN

herkes yazmış

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Clarke Bellamy ı öldürdün bari defteri alsaydın sanırım orda sahneyi iyi kavrayamadınız. Clarke ztn Madi'yi korumak için ordaki herkesi bellamy de dahil öldürmeyi göze almış ve bunu yapıyordu ama mermisi bitti ve kapı kapanmadan diğer tarafa geçmesi gerekiyordu. O yüzden boş yapmaya gerek yok. Hayır bende sevmedim senaristin böyle birşey yazmasına ama salak yorumlar yapmayın bari!!!

Timjasonrichard

Bu bölümden sonra açıp bazı eski bölümlere baktım

lincoln'ün ölümünden itibaren yaralayıcı birkaç yeri izlerken, 5. sezon 3. bölümde clarke'ın hayatı için 283 kişiyi öldürmeyi göze alan bellamy'nin bir de şimdiki haline görünce insan senariste bu hamlesinden dolayı sövmeden edemiyor

agnctm

hahahahahaha hayatımda bundan daha kötü bir dizi izlemedim bu kadar boktan olamaz ya cidden bu kadar kötü olamaz hahahahaha tamamiyle vakit kaybı :d

iremkevser44

B O K G İ B İ Y D İ : ( F5

iremkevser44

defteride almadı boş yere öldü bellamy mq

tvseriesfan

Bence Clarke Bellamy’i öldürmedi toxinin etkisi onu öldürdüğü bir halüsinasyon yarattı

pearsons

ya clarke mal mısın yavrum? öldürdün bari defteri alaydın bok yokuna gitti bellamy

LmGncy

Öncü gitgide Mehmet Karahanlı'ya benzemeye başladı O

II RaM5Es

Bir kaç bölüm önce gereksiz yere birini öldürmelerine kızmıştım şimdi de en yakın arkadaşlarını gereksiz yere vurdular. Embesil arkadaşım Clarke, kitabı da aldılar. Böyle yönetmenin senaristin ben taaaa. Gerçekten soruyorum gerçek hayatta kim vururdu onu :D

noescape

"Dont make me do this" 1 dk sonra kalbe tek kurşun.Yahu eline falan ateş et bari. Ayrıca o finaldeki rezillik ne? Bebeğini kartala kaptıran Fatma Girik gibi bulutların içinden bakış atmış :D

Tloxilina

press f