The 100 izle

The 100 7.Sezon 16.Bölüm (Final) izle

The Last War

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
yusbjk

bu lanet diziyi bitirdiğim için mutlu değilim sadece clarke ve onun o..... arkadaşlarını bir daha görmiyeceğim için mutluyum senaryo saçma oyunculuklar saçma dizinin kendisi saçma size tavsiyen akıl ve ruh sağlığınız için bu diziye başlamayın birin elinde birden fazlaz kişinin kanı varken ve bunu bile isteğe halkım adına yapıyorum ayağına sadece kendi ve ailesi için yaptığı orta da olmasına ve bilinmesine rağmen hayla insanların onun arkasından gitmesine diyerlerine salak diyorlar Octavia aynı şeyleri yapmasına rağmen dışlanmıştı ve uzaklaştırılmıştı onun tek yaptığı şey clarke gibi yalan söylemeyip dürüst olup benim için ölün demesiydi çünkü kendisi tam bir askerdi korkak clarke'ın aksine ve her fırsata Octavia sırt cevirdiler senarist bunları yazarken kafası güzeldi sanırım yoksa bu senaryo ayık kafa ile yazılması imkansız

Matrix9

The 100'ün 100 bölümde bitirilmesi epik olmuş.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Sonunda yine tüm insanlığı üzümlü kekim Octavia kurtardı. Seni 100 bölüm boyunca izlemek güzeldi bebeğim...

eurus

Bellarke'ın dizide hiç olmadığını hatta Clarke'ın Bellamy'yi öldürdüğünü ortaokuldaki ben duysa kahrolurdu..... 2 yıl oldu dizi biteli ben de bir yetişkin oldum ama hala atlatamadım bu dizinin ne kadar saçma ve kötü bittiğini.

thorald vesteinsson

buraya kadar izleyenler için bırakıyorum bu yorumu... sabrınız yüksekse izlemye başlayın yoksa kanser olabileceğiniz bir dizi. saçma sapan bir dizi ve clark karakterini tekrar görmeyeceğim için çok mutluyum dünya sanki onun ve kararları üzerinde dönüyor. Ayrıyeten lider(cumhurbaşkanı gibi) olacak kişilerin bence izlemesi gereken bir dizi. Çünkü zor karalarda ne çeşit karar verebileceğinin bir sürü örneği var dizide. daha dicek çok şey var ama izlemeye başlarsanız anlarsınız...

Talha Turan

1) En son sahnede dizinin ilk sahnesi olan Clarke'ın çizim yaptığı sahneyi göstermeleri duygulandırdı (Spoiler sayılmaz zaten arka planda gözüktü :) 2) Dizi sürekli yön değiştirip durdu ana bir senaryo yok gibi bir şeydi gerçekten merak ediyorum son sezona kadar planlanmış bir dizi miydi yoksa sallayıp durdular mı 3) Bellamy gibi bir karakteri ciddi anlamda harcadılar özellikle Pike'dan sonra 4) Clarke her kararında ''halkını kurtarmak için'' yüzlerce binlerce kişi öldürdü gerçekten aşırı saçma bir karakter yani ilk sezondaki gibi 'kind,good girl olarak' ilerleseydi 5) Dizi gerçekten saçma bir şekilde kendine bağlıyor neden izledim onu bile bilmiyorum uzayda geçen yapımlara bağlılığım bitirecek beni 6) Yani her harcanan ve boş kullanılan karakterden bahsetmek isterdim ama maalesef karakter sayısı yetmez izlenebilir bir dizi çok iyi değil 10/6 anca veririm o da sürükleyici olduğu için 7) son olarak dostlar güzel bir maceraydı bu dizi ama ''my gonplei ste odon'' izlediğime değdi mi değdi May we meet again

Merterendmr3460

gayet güzel bitti kim ne derse desin

Merterendmr3460

bune aq

esas oğlan

dizinin sonunda olan şeyden hiç hoşnut değilim. tam ne güzel mükemmel derken.

clarke in nesi bu kadar seviliyormuş onun için yeniden yeryüzüne döndüler. ne çocukları olacak ne de bir gelecekleri. herkesi yine octavia kurtardı. yüksek varlığın altın rengi ağaç olmaktan ne farkı var bir anlayabilseydik iyiydi. yükseldik biz eee ne oluyor yüksek varlık olunca. siyah ağaç değilde altın renkli ışıltılı ağaç oluyorsun bu mudur.
ama mükemmel olan bir şey varsa bir koşu yandaki gezegeni dolaşıp geleyim olayıdır. May we meet again.

Asrın Tennyson

beyler bayanlar üzülmeyin the 100 yan dizisi çıkıcak çekimlere ve pilot bölüm onayı alınmış

Asrın Tennyson

'This is not the end. See You Again.'

altaysero7

Sevdigimiz tum dizilerin son sezonunu yazan senaristlerin kafasi hep soyle "hadi su son sezonu yazak da gidek" tarzi felan mi anlamadimki aga. Lost 1 GOT 2 derken simdi de The 100... Dizinin elinde bulundurdugu karakterler ile son sezonu suphesiz daha yaratici olabilirdi. Yani en azindan kac sezondur gordugumuz ana karakterin anlamsizca harcanmadigi ve seyircilerin mantigiyla alay edilmeyen daha etkili bir senaryo olabilirdi suphesiz. Dizinin önceki sezonlarindaki o merak uyandiran ve sasirtan hisleri yoktu bu sefer. Ne yazik ki ugrasilmak istenilmemis anlasilan.

Neyse en azindan Lexa yi gorduk son bir defa onunla avunalim bari.
Surukleyeci dizi arayanlar durmayin izleyin derim diziye puanim son sezon haric 7/10.

UbydllhZoe

Diziyi keşfedip hiç kimse bilmiyor bu diziyi duyurmam lazım diye çok uğraştım arkadaşlarım artık yeter anladık çok iyi dizi diye sitem ediyorlardı :D ilk 3-4 sezon cidden ev sevdiğim sezonlardı sonra kendini tekrara ve kurgusu kötüleşmeye başladı.

Benim için son 3 sezonda güzel olan tek şey Lexa'yı tekrar görmek oldu, sesini duyduğumda lütfen lexa olsun lütfen lexa olsun diyordum :d
Dizi tavsiyesi The Expanse

PowerAlt

Bence izlenmesi gereken bir dizi. Gayet te mükemmel bir dizi. Baya sardı beni. Olmamış dediğiniz kısımlar oluyor ama bu sizi izlememekten vazgeçirmesin. Bir oturuşta 1 sezon bitirilebilecek türden bir dizi. 1-2 kendini bilmez kötü dedi diye izlemekten vazgeçmeyin. En azından başlayın kendiniz karar verin ki pek sanmıyorum başlayıp ta bırakacağınızı.

Evet, son sahnede gölde ki emori

Büşra91

Bazıları için güzel bir final olabilir ama bence değildi. Lakin dizi başından beri Bell ve Clarke birleşecek diye benim gibi bekleyenlerin hayali suya düştü bu bir. Başrol olan Bell'i öldürdüler bu iki. Dizide sürekli plak gibi evirdiler çevirdiler aynı konu işlendi. Kitabı nasıldır nasıl biter bilmiyorum ama keşke 100 kişi olarak geldikleri şekilde yaşasalardı. Dağ insanları dünyalılar v.s. kavga dövüş olsaydı ama evrenler arası gezinti, yapay zeka olayı hiç olmasaydı. Finn,Lincoln sizleri saygıyla anıyoruz. Sizin hayatları için savaştığınız insanlar ne durumda şimdi.

Missispity

Yu gonplei ste odon The100

Missispity

ay ağlicam 6 yılın sonunda en azından güzel bitti

agnctm

silahlı eğitim almış yıllarını askeri eğitim geçirerek yetişen 40 50 tane askerii "hüü yapmak zorundaydım başka seçeneğim yoktu hüü" diyen eğitimsiz f*minist zırvası bir kız tek başına alıyor bu dizinin bittiğine çok mutlu oldum ya her bölüm daha ne kadar kanser olabilirim niyetine izledim ciddi anlamda her bölüm daha da kanser bir öncekinden :d diyeceklerim bu kadar

sedaackr

1.sezondan beri hiçbir bölümü atlamadan izledim konusu tarzı sevdiğim ilgimi çeken diziydi ilk 3-4 sezonun çok çok daha iyi olduğunu düşünüyorum sonrasında olaylar biraz bilm kurgu-fantastik oldu ve kalitesi hafiften düştü. bu sezon ise tamamen hayal kırıklığıydı benim için öyle yerlerde öyle karakterleri harcadılar ki ne bellamy ne diyoza bu şekilde hiç olmamış gibi ölmemeliydiler. karman çorman bir kalabalıklıkla geçti sezon ne o final sezonu hazzını ne de kalitesini hissettirdi. bellamyin öylesine boş ölüşü unutuluşunu hala yediremiyorum seyirciye bir hakaretti. bu bölüm içinse en çok murphy ve emoriye üzüldüm fakat emori yükseldi mi anlamadım son sahnede gölde bişeylerle uğraşan emori miydi acaba yakından göstermediler çünkü. cidden kimsenin yükselişi kabul etmemesini de aşırı mantıksz buldum. en mutlu eden şey ise lexa yı görmek oldu alycia debnam carey e bayılıyorum her ne kadar clarkle ikilisini hiç yakıştırmasam da lexa karekterine hayrandım son bölüm de onu görmek iyi geldi. bir de tüm sezonlar boyunca clarke a gıcık olsam da bellamy ile ikisini hep shipledim dizide değil ama gerçek hayatta evlendiler neyse 7sezonun içimdeki yansıması uzundu elvada the 100 herşeye rağmen her zaman en iyilerde kalacaksın

ÇaLıkuşu

Mükemmel başlayıp yokuşa giden dizilerde 1.Lost 2.The 100 falan heralde. Takip etmiyorum ama senaristler değişiyor olsa gerek. Tabi yine de son sezon ne kadar kötü olursa olsun en iyiler listesine rahatlıkla girebilecek bir diziydi.

destinasule

Aha yükseldik yükseliyoryuz.Sonra yok aga biz istemiyoruz.Bu ne şimdii.... Bitti de kurtulduk.

TRWanheda

hayatımda izlediğim en berbat finaldi. bölümün senaristinin elleri kırılaydı da yazmasaydı keşke

BugraPamuk

Dizi efsane birkaç bölüme bakarak geneli çöpe atmayın gelecek 5 yıl içinde izlenmeye adı duyulmaya devam eder.. Your fight is over The100

Hedawv

Yu gonplei ste odon.

Efsane bir yapım emeği geçen herkese teşekkürler.MWMA

acar41

Ne de dersin korona virüs dolayısıyla son sezonlu ve son bölümü diziyi bozuldu....

mstfacyln27

Hayatımda bu kadar boş bir final görmedim. Bu ne amk izleyicilerle dalga mı geçiyorsunuz.

Bu kadar olaydan sonra bir tane uzaylı geldi önce layık değilsiniz hepinizi kristale dönüştereceğim sonra hadi hadi tamam ağlamayın layıksınız sonsuz yaşam veriyorum size. Tüm insanlığı bir kişi üzerinden yargılamak falan. Bu ne amk. Torbacınız kim sizin.

II RaM5Es

Finale bak ya... Yorum yapmaya bile değmiyor ama bu bölüm beni etkiledi. Bazı mesajları yakalamak güzeldi. Neyin yanlış neyin doğru olduğunu anlamaya çalıştıkça bir sonuca varamıyorum. Ya aynı konuda birden fazla doğru var veya tüm seçimlerimiz kötünün iyisini seçmekle alakalı. Koskoca insanlığın sonu gelecekti ama ilk kez Clarke hak verdim. Her patates nirvanaya çıkıyor onu anlamıyorum. Bellamy boş yere iki kere öldü. Hem doğru yolda olan tek kişi hem de kitap zaten komutana ulaştı. Clarke Shepherd'ı yine kendi sebebine göre boşa öldürdü. Niye diye soracak olursanız öldürme sebebi Madi'nin öleceğiydi. O kadar karakter gördük üzüldük ama Bellamy'nin ölümünü pek umursamamışlar. Duygulandım mı? Çok. Bölüm bana dizinin ruhununu hissettirdi mi? Evet ama sadece duygularımla izlemiyorum veya sadece mantıkla da izlemiyorum. Final kısmında Clarke tek başına kalmalıydı. Bellamy son bölümde olmalıydı. Koskoca 100 bölüm için yapılan final bu olmamalıydı

iremkevser44

Her şeye rağmen sonu güzeldi. Bellamy'nin eksikliği beni bir tık üzdü ama olsun :( May we meet again...

LmGncy

Son iki sezonu bazı yönlerinden dolayı eleştirsem de güzel bir final oldu bence. Madi aptalı yine şaşırtmadı tabii son seçimiyle ama diğerleri için gayet anlamlıydı. Bu diziden sonra özellikle Murphy, Octavia ve Echo'nun mutlaka yeni projeler için teklif alacağını düşünüyorum. Bence çok iyiydiler :) Ayrıca The 100 kendi türünde ve izleyicinin nezdinde ne kadar başarılı oldu, bu tartışılır ama, herkesin doğru ve yanlışlarıyla bir bütün olduğu, insan olmanın doğru seçimler yapmakla birlikte, hatalar da yaparak o bütünü tamamladığını gösterdi. İllaki herkesin eleştirilebileceği ve kusurlarının olduğunu hatırlattı. Örneğin Clarke hatalı tercihleriyle çoğumuzu sinirlendirmiş olsa da, ana karakteri - kusursuz - olarak nitelendiren dizilerdeki kişilerden çok daha samimi bu yüzden.

Bossnak

Bir efsane diyemem, ama 7 sezon boyunca, yeri geldi heyecanla, yeri geldi monoton bir biçimde izledim. Bitmesine çok uzuldum. Aktif devam eden dizilerimden geriye sadece Supernatural kaldi, o da 7 bolum sonra bitecek :(

Sonda Clarke tek basina kalmaliydi. 7 sezon boyunca kanser etti bizi, o varligin onu almamasi son derece mantikli, ama digerlerinin yukselisi kabul etmemesi inanilmaz mankiksiz. Ve kabul etmeyenlerin yaninda Clarke"in kizi olan Madi yok. Sirf izleyenler Clarke"a acimasin diye yapmislar son sahneyi.

Alec-lightwood

Bir efsanenin daha sonuna geldik. May we meet again...

Emirefetheh

dizinin adı yüz final 100 de