The 100 izle

The 100 7.Sezon 5.Bölüm izle

Welcome to Bardo

Çeviri Notları
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Berk opak

admşn the walking dead son dizisi kalmış siteden yine gelecek mi

Matrix9

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Octavia'm nasıl da hakladın adamları bebeğim. Tahta kurusuna ilk sezonlarda ayar oluyordum ama son zamanlarda bazı tavırları ve sözleri çok iyi.

Merterendmr3460

bu zaman dongusu baya ıyıde anlamıyom sımdı kım yasıyo kım oldu aq

Sıla uzundikme

Murphy reis serumu öyle çıkartırsan kolundan kan fışkırır

serdoliii

İlle de savaş diyor yazar

woca

flashback izlemekten başım döndü

hurihan

güzeldii

iremkevser44

Efsane bir bölümdü

Emurson

Bu sezon için diğer tüm sezonlara katlanmaya değerdi bence.Taşın olayı çok iyi yere gidiyor umarım mahvetmezler hikayeyi...

LmGncy

Murphy'nin sosyokültürel çıkarımlarına bayılıyorum, adam yaşayan felsefe resmen. Bu arada Echo'ya küt saçın bu denli yakışacağını hiç beklemiyordum, muazzam O

Anlamadığım kısım ise, Octavia Sanctum'a gönderildi ama sonda niye hala orada? Çok fazla flashback olduğu için bir yerde kaçırdım sanırım olayı...

Bossnak

Hadi bakalim. Boyle bir bolumden sonra, bir sonraki bolum cok sikici ve yavas geçer. Her dizide oyle oluyo. Inanilmaz bir bolumdu ama haftaya bunun gibisi gelmez buyuk ihtimal

Missispity

echo

echo nun sonda öldürdüğü adamın saçmalığı pardon echonun saçmalığı adam masumdu onu niye öldürüyosun??

psixopat

6 ve 7. Sezonun şu ana kadarki en iyi bölümüydü bence

Clarke’ı ana karakter yapacaz diye ne kadar uğraşıyorlar sinir oluyorum koyun murphyi adam çok iyi

eazykool

Echo sağolsun :D Bir anlık öfkeyle her işi mahvetmelerine deli oluyorum ya bu dizinin amacı insanı kanser etmek

Belmont

Simdi olaylar akmaya basladi iste...