The 100 izle

The 100 7.Sezon 8.Bölüm izle

Anaconda

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Matrix9

92. bölümde işin aslı açıklığa kavuştu. Helal olsun. Manyak bir senaryo çok daha güzel işlenebilecekken aptal karakterlerin geri zekalılığı ile bizi irite etmenize hiç gerek yoktu. Ayrıca

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
her şeyin anahtarı niye leş Clarke oluyor ki. O karıyı yüceltmeleri çok saçma.

Merterendmr3460

7.dinci sezon muthısss

woca

kıızz tombik octavia .d

Alec-lightwood

İzlediğim en mükemmel The 100 bölümüydü. Herşeyi anlıyorum şu anda. çok iyi oldu bu.

agnctm

birader bok gibi dizi bu diyorum sürekli her yerde ama yalan olmasın bu bölüm güzeldi çünkü clarke ve "YAPMAK ZORUDNAYDIM HÜÜÜÜ BAŞKA SEÇENEĞİM YOKTU HÜÜÜÜÜ" f*minazi ekibi yoktu diye cidden şu f*minazist saçmalıkları olmasa fena dizi değilmiş

Bossnak

Super bolumdu. Beccanin oldugu her bolum efsane oluyor bu dizide, inanilmaz bir karakter.

Butun bolum eskileri anlatan, o igrenç zaman kaybi olan bolumlerden biri, ama bu harbiden hiakeyeye cok anlam katan bir bolumdu.

iremkevser44

Güzel bölümdüüüüüüüüü

AzEnEo

İyi bölümdü kaç bölüm sonra farklı bir tad aldım

noescape

clarke... içinde olduğu 1(bir) güzel bölüm yok

atg3451

Çok açıklayıcı harika bir bölümdü. Bazıları zalimce puanlamış. Zorla izletiyoruz sanki.

psixopat

Dizideki kopukluklar diz boyu

1 İlk comander becca ama comendar olmadan öldü 2 becca indiğinde yeryüzünde onu halk karşıladı hangi bölüm hatırlamıyorum ama öyle 3 eğer taş sığınaktaysa clarkelar sığınağa inince neredeydi 4 Clarke flame e sahip değil nasıl hatırlıyor 5 calie diye comendar hiç geçmezken birden ortaya nasıl çıkıyor... daha devam edebilirim

LmGncy

Bir sezon boyunca Becca'yı kötü gösterdiler, şimdi niye haklı olduğunu savunuyorlar? Herif etmediğini bırakmamış bir de Clarke'a kızım orada mı diyor ajajaj Anlamadığım diğer şey de, neden 97 sene sonra bizimkiler dünyaya inince, oradaki halklar tarafından kötü karşılandı?