The 100 izle

The 100 4.Sezon 12.Bölüm izle

The Chosen

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Matrix9

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Ulan ben şurada bakkala gidemiyorum ya da abartmayayım memelekete gidemiyorum diyeyim. Adamlar zırt pırt uzaya gidip gelip duruyor. Vay anasına arkadaş!

lilithh

raven babaaaaa muthissin.

Ebabey

Sen clark evet Sen beraber yola çıktığın dostlarını iki sefer ölüme terk ettin Onları hiç beklemedikleri yerden vurdun ne pahasına olursa olsun insan dostları için yaşar sen hep kendin için yaşadın o yüzden sen tarihe kara Bi leke olarak geçeceksin benim gözümde ve sen hiç birzaman lider olamadın bir lider varsa o kişinin adı OKTİVİA.

Tardis

jahayı atın, beynı yer kaplamasa da vücudu kaplıyor

günde1sezon

octavia çok zorlama bir karakter olmuş. nedir bu grounders sevdası? sürekli onlara yaranmaya çalışan başlarda ise şımarık bir karakterdi. kısaca en vasat karakter

stiger

Cahilliğimi mazur görün, bu kullandıkları Rover ve diğer kamyon nerden geldi? Kaç sezondur kullanıyorlar, Rover Elektrik şarjlı, Kamyon deseniz radyatör olduğuna göre su soğutmalı dizel sistem kullanılıyor. Bu araçlar nerden geldi nasıl geldi? İnanın hatırlayamadım..

Belmont

kendi etik kurallarınıza göre degerlendirmeyin diziyi. yumusak yere kıcınızı koyarak empati yapılmaz.. keyfini çıkarmaya bakın

RAGNAR LOTBROOK

Boş zamanda izlemelik:)

herteldencalanadam

Gerçekten iyi bir bölümdü ama Octavianın bu kararı tamamen saçma ilian indra roan ve skaikru tek klan kalsa daha güzel olurdu

herteldencalanadam

Bekle bizi woeeeeeyyy ula praimfaya gideyrum eyyyy

helsasgar

uzattıkça uzattılar sıktı artık.

UbydllhZoe

Sezon başlarına göre iyi toparladılar, güzeldi. thx.. sdn..

Emurson

Verdikleri hiçbir kararı desteklemiyorum.İyice gözümde kötü bir hal almaya başladı

sude4damla

kesinlikle süperdi

aylagizem

Harika bir bölümdü sabahtan beri yollarını gözlememe değdi. Bir hafta nasıl sabredeceğim yaa sdkdfngfk

kutomer

Gene süper bölüm sezon finali bekle bakalım bi hafta....